← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!





Дитина не ворушиться

Якщо дитина мало ворушиться

Чому дитина не ворушиться цілий деньДитина не ворушиться в животі у мами до певного строку, а потім його руху вважаються одним з найбільш значущих факторів, що свідчать про хороше здоров'я плода або, навпаки, проблеми. З якої причини дитина мало ворушиться і чи варто хвилюватися з цього приводу? Розберемо ці питання.

Перші рухи плода жінки помічають тільки в середині вагітності. Так, плід починає рухатися набагато раніше, але він настільки маленький, відповідно, його дотику до стінок матки настільки невагомі, що мама їх не відчуває. Нерідко дитина не ворушиться в 18 тижнів - навіть на такому терміні, коли його вага близько 200 грамів, що чимало. Зазвичай в цей час дитину відчувають жінки, які вже мають власних дітей, тобто можуть легко і безпомилково зрозуміти, коли малюк дає про себе знати легкими постукуваннями. Навіть питання чому дитина не ворушиться на 19 тижні не повинен хвилювати первісток, так як вони, як правило, відчувають переміщення дитини рівно в середині строку - 20 тижнів.

Хвилюватися потрібно в тому випадку, якщо дитина не ворушиться у животі 2 дні, тоді як термін вже більше 20-22 тижнів. Більш того, навіть добу відсутність рухів плода може бути дуже небезпечним симптомом - ознакою гострої нестачі кисню. І якщо дитина не ворушиться цілий день, і у вас ніяк не виходить спровокувати його пересування в матці - має сенс терміново звернутися до лікаря. Якщо це день - можна позапланово сходити на консультацію до свого лікаря. Якщо на дворі ніч, але вам дуже тривожно - з'їздити в пологовий будинок. Вам як мінімум прослухають з допомогою акушерського стетоскопа серцебиття дитини. А на наступний день, якщо все більш-менш в порядку, направлять на УЗД (доплерографію) або КТГ.

Ще одна причина, чому дитина не ворушиться цілий день - це близькі пологи. Перед ними дитина зазвичай затихає. І основною причиною такого затишшя є його великий розмір. Тепер мама не відчуває переміщення дитини в матці, а випинання його кінцівок. Малюк може зробити навіть боляче своїй мамі, якщо упреться своїми ніжками їй ребра.

І все ж, як часто дитина повинен ворушитися в материнській утробі, що про це говорять самі лікарі? Загальновизнана думка, що не менше 10 разів на добу. Якщо ворушінь менше, при цьому термін вагітності значно перевалив за середину - є сенс звернутися до лікаря. Тільки він зможе розвіяти ваші сумніви.



Користувальницький пошук








missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua