← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Дитина перестав ворушитися

Чому плід перестав ворушитися в животі

Чому плід перестав ворушитися в животіДитина перестав ворушитися - це дуже болюча ситуація для майбутньої мами. Всього йому вистачає, чи добре він себе почуває, чи комфортно йому? На першому етапі виношування малюка дізнатися про це можна тільки завдяки аналізів і УЗД. Але з терміну в 18-25 тижнів жінка починає відчувати ворушіння дитини в утробі. Деякі відчувають цю радість і на пару тижнів раніше. З цього моменту можна відстежувати самопочуття малюка з допомогою цих незвичайних сигналів.

Лікарі зазвичай вказують необхідність підраховувати кількість ворушінь протягом дня, починаючи з 24-25 тижні. На цьому етапі плід у нормі повинен проявляти активність не менше 10 разів за день. Раніше цього строку руху просто малопомітні для матері. А пізніше 36 тижнів дитині стає занадто тісно в утробі для частих рухів. Але зате сила їх збільшується. Відстежувати рухи плоду дуже важливо. Адже це основний показник його стану, який доступний вагітній жінці постійно. І чому плід перестав ворушитися в животі потрібно обов'язково поцікавитися у лікаря, причому без зволікання, якщо таке спокій триває 12 годин і більше. Внутрішньоутробна загибель - найстрашніше, що може стати причиною відсутності активності плода.

Інтенсивність рухів залежить від декількох факторів. Найбільшу активність малюка можна відчути, перебуваючи в певних позах лежачи на спині або склавши ногу на ногу. Тобто в таких, при яких надходження кисню через кров до дитячого місця сповільнюється. Дитина масажує плаценту, розганяючи кров. Ці рухи і відчуваються. Неспокійно поводиться «пузожитель» і при знаходженні мами в задушливій кімнаті. Або при тривалому сидінні в приміщенні.

Малюк може реагувати на певну їжу. Так, кислий лимон і солодощі можуть спровокувати серію рухів. До того ж у не народженого ще чоловічка вже є свій темперамент і складається певний режим дня. Найчастіше вдень, під час активності мами, дитина укачивается її рухами і спить по 3-4 години з невеликими перервами. Емоції мами теж привід проявити свою позицію. Зовнішні подразники, такі як гучні звуки і яскраве світло неодмінно викликають реакцію маленького чоловічка.

Таким чином, дитина не ворушиться звичайно в стані сну або просто спокою. Це може говорити про те, що його все влаштовує і йому добре в утробі матері. Серед іншого це може стати ознакою страждання плода. Ні в якому разі не випробовуйте утисків і викликайте швидку, якщо ви зрозуміли, що ворушінь немає або дуже мало в неробочий час. Спеціаліст послухає сердечко дитини або призначить позачергові обстеження УЗД або КТГ. Вчасно вжиті заходи вбережуть від сумних наслідків. Це той випадок, коли краще перестрахуватися, щоб вагітність закінчилася добре.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua