← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Дитина рідко або погано ворушиться в животі

Чому дитина не активно ворушиться в животі

Дитина не активно ворушиться в животіДитина рідко ворушиться в животі - це привід для хвилювання багатьох мам, особливо тих, хто чекає першого малюка, адже з 18-20-го тижня вагітності рухи плоду вже відчутні і, можливо, досить активні; малюк дає про себе знати не менше 10 разів на день - ось як часто дитина повинен ворушитися в животі. Спочатку мама відчуває безладні рухи, але з часом, вже ближче до пологів, з їх допомогою малюк починає спілкуватися з мамою, висловлюючи своє задоволення або радість, гнів або тривогу. В залежності від часу доби, дитя стає менш або більш активним, але якщо вас турбує, що дитина мало ворушиться, або перш активний плід «затих», це може бути приводом звернутися до гінеколога за консультацією. А поки давайте розглянемо основні причини, чому малюк перестав активно рухатися в животі.

З яких причин дитина рідко ворушиться

Можливо, ваше занепокоєння і абсолютно марно, адже, приміром, ведучи під час вагітності активний спосіб життя, ви можете просто не помічати, як в животику малюк штовхається. Це що стосується другого триместру. Але існують й інші причини, з яких дитина не активно переміщується в матці.

1. Характер малюка виявляється ще в утробі матері, є непосиди, які дають про себе знати кожну годину, а є й спокійні діти, які з самого початку ворушаться не надто активно. Ви повинні бити на сполох саме тоді, коли активність малюка різко пішла на спад.

2. В останні тижні вагітності плід вже досить великий, і місця в матці йому стає дуже мало - цим також можна пояснити, чому погано дитина ворушиться в животі у мами.

3. Знайте, що майбутній син або донька чуйно реагує на ваш настрій - якщо вагітна спокійна, то і дитина може принишкнути. Також трапляється, що від активних рухів мами плід, особливо 6-7-місячний, просто засинає, і тому перестає рухатися.

Діагностика активності і серцебиття плоду

Якщо дитина не активно ворушиться в животі, або ви помітили, що рухи плоду відсутні більше 12 годин, вам потрібно терміново звернутися до лікаря і пройти процедуру КГТ. Її роблять, починаючи з 26-го тижня вагітності, вона абсолютно безпечна і дозволяє зафіксувати серцебиття вашого малюка. Після КГТ лікар дасть висновок про стан дитини і, якщо необхідно, призначить необхідну терапію або порекомендує лягти на збереження. Так чи інакше, сприймайте стан вагітності з радістю, їжте корисну їжу, отримуйте позитивні емоції і побільше гуляйте на свіжому повітрі. І тоді через покладений природою термін ви народите здорового і активного малюка.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua