← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Дитина ворушиться внизу живота

Чому дитина дуже низько ворушиться

Чому дитина дуже низько ворушитьсяДитина ворушиться внизу живота - добре це чи погано? Дочекавшись, нарешті, перших рухів плода, вагітна жінка з натхненням віддається спілкування з потомством. За характером рухів, їх активності і тривалості можна багато чого дізнатися. Адже на терміні 20 тижнів дитина сильно штовхається внизу живота, тобто досить чітко, рухи зазвичай вже добре відчутні, і мами починають потихеньку знайомитися з особливостями свого маленького чоловічка.

По тому, як рухається малюк, можна припустити його темперамент. А тому, де найбільше відчуваються ворушіння, нерідко дізнаються про розташування плода в матці. Так, найбільша активність для низу живота може бути характерна при тазовому або поперечному положенні. Звичайно, якщо термін вашої вагітності вже перевалив за 20-24 тижні. До цього малюк ще цілком може змінювати пози по кілька разів за день. Його розміри це ще дозволяють. На малих термінах дитина дуже низько ворушиться тому, що і плід, і матка ще малі і не піднялися вище.

А ось після 22-25 тижні дитина зазвичай укладається головкою вниз і так і очікує свого народження. Втім, і після цього терміну можливість зміни позиції малюка ще залишається. Деякі і зовсім роблять великий перекид напередодні пологів. Повертаються дітки або попкою, або головою до родових шляхах. Друге, звичайно, бажаніше. Але хоча тазове передлежання і відносить пологи до категорії особливих, все ж природний результат їх звичайно позитивний. Чого не скажеш про поперечному положенні плода. При цій позиції дитина розташовується попкою і голівкою в бічних частинах матки, а до виходу звернено плічко. В такому розташуванні природні пологи неможливі і застосовується кесарів розтин. Поперечне положення не поширене і зустрічається у дуже низького відсотка жінок.

Ще причинами чому дитина ворушиться внизу живота можуть бути слабкість і в'ялість м'язів живота і матки. Частіше це спостерігається у очікують другого і наступних дітей. Приводом так розвернутися може стати міома або фіброма матки. Головка його просто не поміщається поряд з новоутворенням, і він повертається до нього тазом.

Надмірну свободу руху і можливість лягти поперек дає і багатоводдя. Втім, маловоддя, обмежує пересування теж може стати причиною. Малий розмір плоду, як і незвично великий, за тим же принципом, що і води, являють собою фактори ризику. Ще через передлежання плаценти, вузького тазу головка може не вставитися у малий таз.

Словом, численні вади і аномалії можуть сприяти порушенню нормального перебігу підготовки плода до пологів. Але в сучасних умовах все це легко виявляється. Вживаються відповідні заходи і народжуються здоровими навіть «поперечні» діточки.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua