← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Краснуха і вагітність

версія для друку

Краснухакраснуха і вагітністьКРАСНУХА це всім відома дитяча інфекція, яка, як правило, не викликає ніяких проблем, якщо нею хворіє дитина. Але для вагітної жінки краснуха представляє величезну небезпеку.

Інфікування плода призводить до виникнення різноманітних вад розвитку: мікроцефалії ( зменшення розмірів головного мозку ), микрофтальмии ( зменшення розмірів очних яблук ), вродженої катаракти ( помутніння кришталика ока ), вад серця, вродженої глухоти, а також запальних захворювань головного мозку - таких, як енцефаліт ( запалення речовини головного мозку ), менінгоенцефаліт ( запалення речовини й оболонок головного мозку ), менінгіт ( запалення оболонок головного мозку ).

При захворюванні краснухою на початку вагітності, як правило, відбувається ранній викидень. На більш пізніх термінах у більшості випадків жінки, хворої на краснуху, пропонують перервати вагітність за медичними показаннями.

Але всього цього можна легко уникнути - потрібно тільки під час планування вагітності здати кров на наявність імунітету до вірусу краснухи. Це рекомендується зробити всім - навіть тим, хто вважає, що хворів у дитинстві краснуху.

краснуха і вагітністьЯкщо імунітет є, то нічого більше робити не треба, а якщо його немає, потрібно зробити щеплення від краснухи і три місяці користуватися контрацептивами від вагітності.

В даний час всім дітям роблять щеплення від краснухи. Перша вакцинація проводиться зазвичай у віці від 14 до 18 місяців, друга від 6 до 12 років. Для дівчаток це особливо важливо. Однак імунітет після щеплення менш стійкий порівняно з імунітетом, що розвинувся після захворювання.

Тому, навіть якщо ви були щеплені від краснухи в дитинстві, необхідно перевірити наявність імунітету до вірусу краснухи перед вагітністю.на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua