← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Пологи - коли їхати в пологовий будинок

Як починаються пологи і коли їхати в пологовий будинок

Другі пологи, коли їхати в пологовий будинокПологи - коли їхати в пологовий будинок «здаватися»? Це питання турбує майже всіх майбутніх мам, а особливо тих, хто чекає першого малюка. Насправді, визначитися з часом, коли вже пора їхати, зовсім не складно. Головне - відрізнити дійсні перейми від неправильних, а також знати які інші симптоми, крім сутичок, служать підставою для госпіталізації.

Отже, як відрізнити початок пологів від «тренування» матки. При пологах виникають саме больові відчуття. Причому біль плавно наростає, а проміжок між спазмами матки стає все коротшим. У цей час можна спостерігати відходження слизової пробки, хоча цей симптом не завжди сигналізує про початок родової діяльності. Іноді слизові виділення жінка помічає за 2-3 тижні до пологів. Тому, даний симптом можна розглядати тільки вкупі з іншими. Запам'ятайте, що сутички, коли їхати в пологовий будинок потрібно, відбуваються регулярно, кожні 3-5 хвилин, і болючі. Хворіти може низ живота або попереку. Що ж стосується ворушінь дитини, то на початку пологів вони, як правило, активні, потім можуть стихати. В умовах лікарні лікарі можуть стежити за серцебиттям дитини за допомогою акушерських стетоскопов, а також апаратів УЗД і КТГ.

Ще, розраховуючи час свого перебування в лікарні, потрібно враховувати відстань до неї, яким транспортом будете добиратися до місця. Крім того, якщо жінку чекають другі пологи, коли їхати в пологовий будинок - питання дуже важливий, так як вони, як правило, протікають набагато швидше перших. Якщо перші проходять протягом 8-12 годин, то другі можуть закінчитися в 2 рази швидше, так як шийка матки розкривається більш активно.

Особливо потрібно поспішити, якщо відійшли води, коли їхати в пологовий будинок тоді потрібно вирішувати одразу, як можна швидше. Так як тривалий безводний проміжок загрожує інфекційним процесом. Причому в даному випадку ні на які інші симптоми (їх наявність) звертати увагу не варто. Не має значення, чи є перейми, відійшла слизова пробка, якщо відходять води, або якщо є навіть найменша підозра на підтікання вод - треба вирушати в пологовий будинок. На місці лікарі визначаться з тактикою розродження. Спочатку вони з'ясують з допомогою огляду, УЗД, а можливо спеціального тесту - дійсно води відходять. І тоді, в разі позитивної відповіді, можливо, знадобиться стимулювати початок перейм і розкриття шийки матки, а бути може, доведеться робити кесарів розтин. Але в будь-якому разі - не бійтеся. Головне - це здоров'я вашої дитини. А в цьому випадку, безумовно, перестраховка не буде зайвою.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua