← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Мимовільний викидень

Симптоми і причини мимовільного викидня

Причини і симптоми мимовільного викидняМимовільний викидень являє собою переривання вагітності на гестаційному терміні до 28 тижнів (пізніше це вже називається передчасними пологами). При цьому, переривання вагітності в першому триместрі (до 12 тижнів) називається ранній самовільний викидень, а в другому триместрі - пізній.

Чому у деяких жінок не виходить виносити вагітність? Винне в цьому стан здоров'я або генетика? Які причини мимовільного викидня в першому і другому триместрі?

За статистикою, переважна кількість вагітностей перериваються в самі перші тижні після зачаття. І причиною тому є відхилення в хромосомному наборі у плода, серйозні відхилення, які роблять його нежиттєздатним. І в більшості випадків ці відхилення не є наслідком особливостей каріотипу жінки або чоловіка, а просто прикрою помилкою природи.

Інша причина, чому трапляється мимовільний викидень на ранньому терміні, це його поразка якою-небудь інфекцією. У перші тижні після зачаття малюка не захищає плацента (вона ще не утворилася), і будь-яка хвороба матері, навіть протікає безсимптомно, може стати причиною важких поразок і навіть загибелі ембріона. Дуже небезпечними можуть бути зараження при вагітності, герпес другого типу, краснуху, вітряну віспу. Напевно, несприятливо позначиться на дитині ротовірусна інфекція, грип, не кажучи вже про інфекції, що передаються статевим шляхом.

У другому триместрі список причин зриву вагітності шириться. З 14-16 тижня причиною може стати істміко-цервікальна недостатність - патологія, при якій шийка матки не може утримувати всередині матки плід, розкривається, і відбувається викидень. Діагностувати дану патологію можна при гінекологічному огляді, але більш точні результати про довжині шийки матки можна отримати при УЗД, виконаному з використанням вагінального датчика.

Іншими причинами переривання вагітності можуть стати механічні фактори (травми), проникнення в організм токсичних речовин, деякі захворювання крові у матері, прогестероновая недостатність та ін.

Симптоми мимовільного викидня, його самого початку, це болі, які можна порівняти з родовими переймами. Болі регулярні і досить сильні, супроводжуються розкриттям шийки матки. На цьому етапі лікар ще може спробувати пролонгувати вагітність. Загроза самовільного викидня - один з найчастіших діагнозів, з-за яких майбутні мами потрапляють у лікарню.
Небезпечніше, якщо у жінки з'явилися кров'янисті виділення з статевих шляхом, це вже говорить про те, що почалася відшарування хоріона (або плаценти) і в цьому випадку врятувати дитину набагато складніше. Від жінки, як мінімум, необхідно дотримуватися постільного режиму.

Але навіть якщо викидень стався і «зберігати» вже нічого - це не привід не ходити до лікаря. Справа в тому, що нерідко викидень відбувається не повністю, тобто в матці залишаються частинки плодових оболонок, знаходження яких провокує важкий запальний процес в матці. Після викидня лікар призначає жінці УЗД, і за його результатами може бути рекомендовано подальше спостереження і препарати, що допомагають матці швидше скоротитися. Іноді може знадобитися вакуум-аспірація або вискоблювання порожнини матки для її повного спорожнення.

Деякі жінки цікавляться як викликати мимовільний викидень, мабуть, в надії уникнути медичного аборту. У хід йдуть різні трави, аскорбінова кислота, важкі фізичні навантаження, але все це неефективно і дуже небезпечно для організму. Вже кілька років в медичних закладах практикується медикаментозне переривання вагітності, коли жінка приймає таблетки, які видаються лікарем, і через кілька годин у неї відбувається викидень. Ці препарати в аптеках не продаються, а сам аборт контролюється лікарем (його потрібно періодично відвідувати). Процедура не безкоштовна і може мати ускладнення у вигляді неповного викидня.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua