← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Секс під час місячних

Особливості сексу під час місячних

Секс під час місячнихСекс під час місячних приваблює чоловіків своєю забороненістю, а жінок низькою ймовірністю настання вагітності. Давайте розглянемо позитивні і негативні сторони сексу під час менструації, а також медичні рекомендації парам, його практикуючим.

Такого роду інтимні стосунки багато пар відштовхують через гидливості. Однак, якщо пристрасті через край, то можна зробити навіть в ці дні статевий акт цілком приємним та «гігієнічні». По-перше, необхідний презерватив. В даному випадку він виступить скоріше не гарантом ненастання вагітності (вона і так навряд чи настане у результаті статевого акту на 2-4-й день циклу), а засобом недопущення інфекційних збудників у матку. В період менструації шийка матки трохи прочинені, вона стає буквально відкритими воротами для інфекції. Особливо потрібно акуратно займатися сексом під час місячних тим парам, у яких є які-небудь інфекції, що передаються статевим шляхом, а також, якщо статевий партнер новий.

Це був перший момент. Другий - краще утриматися від статевих актів у перші 2-3 дні менструації, коли виділення найбільш поширені. Особливо ця рекомендація стосується дам, які страждають від рясних кровотеч, так як статевий акт, особливо тривалий, з глибоким проникненням може спровокувати посилення кровотечі.

Місце для статевого акту вибирайте розумно. Нехай це буде ванна або душова кабінка, якщо ліжко, то не забудьте на неї що-небудь зверху постелити «захисне», прихопіть вологі серветки. І можете насолоджуватися любов'ю. До речі, кажуть, що секс під час менструації буває навіть більш приємний, так як в цей час у жінок підвищується лібідо. Ну, а чоловіками опановують якісь первісні, тваринні інстинкти.

Ще кілька порад:

1. Не спринцуйтесь під час менструації. Нехай вам здається, що таким чином можна зробити піхву «чистіше» перед статевим актом. Це не так. Навіть лікувальні процедури на час місячних припиняються.

2. Погасіть світло. Далеко не всіх збуджує вигляд крові.

3. Якщо у вас почав нити живіт після статевого акту в період місячних, випийте таблетку Но-шпи» або її аналога («Дроверин», «Дротаверин» тощо). Болючі спазми таблетки знімуть.

4. Практикуйте в ці дні пози, які не сприяють глибокому проникненню. Найкраще підійде класична поза - чоловік зверху.

Більшість лікарів вважає, що нічого поганого не несе секс під час місячних - можна без проблем їм займатися при дотриманні гігієнічних вимог.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua