← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Стать майбутньої дитини

версія для друку

Від чого залежить стать майбутньої дитиниДеякі батьки мріють, щоб новий член родини був неодмінно хлопчиком або дівчинкою. Чи можна якось спланувати стать майбутньої дитини?

Хто визначає стать майбутньої дитини?

стать майбутньої дитини, визначити стать майбутньої дитини, прикмети на стать дитиниПід час статевої близькості у піхву жінки потрапляє 300-500 мільйонів сперматозоїдів. В його кислому середовищі велика їх частина гине, лише найстійкіші потрапляють в слиз шийки, має слаболужну реакцію, яка полегшує рух. Перш ніж дістатися до яйцеклітини, сперматозоїдам належить перетнути порожнину матки і потрапити в маткову трубу. Цей довгий шлях вони долають за 2-2 .5 години. За останніми даними, їх запліднююча здатність зберігається протягом 2 діб.

Отже, яйцеклітини, що потрапила в маткову трубу, швидко оточує армія сперматозоїдів. Яйцеклітина завжди є носієм статевої Х-хромосоми, сперматозоїди ж бувають двох видів: носії Х - і Y-хромосом. Якщо з нею зливається той сперматозоїд, що несе Х-хромосому, з'являється ембріон жіночої статі ( ХХ ), а якщо раніше нього встигає носій Y-хромосоми, виникає зародок чоловічої статі ( ХУ ). Це означає, що відповідальність за стать майбутньої дитини в буквальному сенсі несе сперматозоїд. А точніше, його господар - батько майбутньої дитини.Що ще впливає на стать дитини?

Є ще кілька обставин, крім вищеперелічених, які теж можуть вплинути на стать майбутньої дитини. Наприклад, є сім'ї, де з покоління в покоління народжуються тільки хлопчики або тільки дівчатка. Чому так буває? Мабуть, тут існує якась генетична схильність до народження дітей однієї статі. А можливо, вся справа в особливостях сперми, які впливають на кількість сперматозоїдів групи Х або Y.

Крім того, як стало відомо, що сперматозоїди з Х - і Y-хромосомою розрізняються: несучі Х-хромосому декілька більше і рухаються повільніше тих, що несуть Y-хромосому. Однак останні хоч і спритніше, але не відрізняються стійкістю і швидше гинуть. Отже, ті сперматозоїди, що несуть інформацію «на хлопчика», швидше досягнуть місця зустрічі, але, якщо ця зустріч не відбудеться протягом 48 годин ( овуляції ще не було, і їх ще не чекали ), вони гинуть. А сперматозоїди, що несуть інформацію «на дівчинку», доберуться до мети повільніше, але, якщо овуляція вже відбулася і яйцеклітина чекає ( а чекати вона може, як ми знаємо, не більше 24 годин ), зустріч відбудеться.

Отже, якщо статева близькість трапилася перед овуляцією ( при нормальному циклі на 12-13-й день ), майбутні батьки мають набагато більше шансів отримати дівчинку, так як швидкі Y прибіжать раніше часу і не дочекаються зустрічі-овуляції, а повільні Х опиняться на місця як раз в термін, і утворюється статева клітина ХХ.

Якщо ж статева близькість припала на момент овуляції або протягом першої доби після неї ( 14-15-й день нормального циклу ), то швидкі Y наздоженуть яйцеклітину першими, і вийде хлопчик ( ХУ ).Визначити стать майбутньої дитини

стать майбутньої дитини, визначити стать майбутньої дитини, прикмети на стать дитиниЗазвичай фахівці можуть визначити стать майбутньої дитини з кінця 1-го триместру вагітності. Існують два методу, що дозволяють визначити стать майбутньої дитини до його народження: УЗ-дослідження ( із 24-28 тижня вагітності, точність прогнозу - близько 85% ) та аналіз навколоплідних вод ( з 14-16 тижня, але тільки за показаннями, наприклад, щоб виключити генетичні хвороби ).

Настільки важлива для батьків проблема, як стать майбутньої дитини, звичайно, обросла безліччю прийме, по більшій частині смішних. Існують, однак, дві прикмети, на які батьки цілком можуть покластися.

Прикмети на стать дитини

  • Зазвичай мами дівчаток під час вагітності змінюються зовні. Маленька кокетка вже в утробі претендує на мамині жіночі гормони. Хлопчиків ж такі дрібниці, як правило, не цікавлять, і майбутня мама хороше з кожним днем.
  • Помічено, що мам дівчаток нудить на початку вагітності менше, ніж тих жінок, хто чекає появи хлопчика. Можливо, це явище пояснюється тим, що до вагітності дівчинкою жіночому організму простіше пристосуватися.

А варто втручатися в розвиток подій, намагаючись вплинути на стать майбутньої дитини? Як нам здається, робити цього не варто, адже так ми можемо порушити природне співвідношення чоловіків і жінок, необхідне для продовження життя на Землі.на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua