← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Планування статі дитини

Методи планування статі майбутньої дитини

Планування статі по місяцю зачаття.

планування статі дитиниПерший такий метод планування статі дитини був описаний в Стародавньому Китаї. Китайські мудреці вважали, що стать майбутньої дитини залежить від місяця зачаття і віку матері на цей момент. Наприклад, у 25-річної матері в осінні і зимові місяці найбільш висока ймовірність зачаття хлопчика, а у весняні - дівчинки. А у 24-річної жінки все навпаки. Були складені навіть спеціальні таблиці, вказують сприятливі місяці для зачаття хлопчиків та дівчаток в залежності від віку матері.

До речі, за оцінками фахівців, ці спостереження, зроблені тисячі років тому, в якійсь мірі відповідають істині. Дотримання порад, сформульованим ще в Стародавньому Китаї, насправді підвищує ймовірність народження дитини бажаної статі, хоча точність прогнозу не перевищує 60 відсотків.

Кілька століть тому про способи планування статі дитини задумалися і японці. Жителі країни висхідного сонця визначали, що у них народиться син або дочка, за місяцями народження батьків і місяцю, в який відбувалося зачаття. Наприклад, якщо і мати і батько майбутньої дитини народилися в листопаді, то в лютому ними практично напевно буде зачатий хлопчик, а в липні - дівчинка. Якщо мати народилася в січні, а чоловік - в липні, то для зачаття хлопчика найбільш сприятливий січень, а для зачаття дівчинки - червень. Правда, точність такого прогнозу теж досить невисока - в середньому він відповідає дійсності 55-58 відсотках випадків, тобто ефективність цього способу складає 5-8 відсотків.

Метод планування статі по оновленню крові.

У європейських країнах лікарі намагалися здійснити планування статі дитини, спираючись на розроблену ними теорію "оновлення крові". Згідно цієї теорії, кров в організмі чоловіка оновлюється кожні чотири роки, в організмі жінки - кожні три роки. Чия кров була "молодше" на момент зачаття дитини - таким і буде його стать. Щоб скористатися цим методом, потрібно розділити вік чоловіка в роках на момент зачаття на чотири, а вік жінки - на три, а потім порівняти залишки від ділення. Чий залишок буде менше - у того і молодше кров.


На жаль, сучасні дослідження показали, що європейцям не вдалося зрівнятися з східними мудрецями в точності прогнозів. Метод планування статі по оновленню крові дає правильний прогноз 51-52 відсотках випадків, тобто його ефективність становить усього лише 1-2 відсотка. Втім, не дивно - за сучасними даними, клітини крові насправді живуть максимум 3-4 місяці.

Планування статі "День тижня".

Вже в наш час з'явилися ще два методи планування статі майбутньої дитини.

Перший з них ґрунтується на розрахунку дня, в який в організмі жінки відбувається овуляція. Відомо, що сперматозоїди, що несуть "чоловічу" Y-хромосому, живуть менше, ніж сперматозоїди, що несуть "жіночу" X-хромосому, зате рухаються більш активно. Тому якщо статевий акт відбувається в день овуляції, до яйцеклітини першими потрапляють "чоловічі" сперматозоїди, і через 9 місяців на світ з'являється хлопчик. А якщо статевий акт відбувається за 1-2 дні до овуляції (нагадаємо, що сперматозоїди зберігають свою активність протягом 3 діб), то до моменту дозрівання яйцеклітини "чоловічі" сперматозоїди встигають загинути, і розвивається дівчинка.

Такий прогноз відповідає дійсності 58-63 відсотках випадків, тобто ефективність цього способу планування статі становить 8-13 відсотків.

Інший метод планування статі.

Другий "сучасний" метод планування пропонує майбутнім батькам... утримуватися від любові, якщо вони хочуть, щоб народилася дівчинка, і займатися любов'ю як можна частіше, щоб народився хлопчик. Передбачається, що у разі тривалого утримання в організмі чоловіка виробляються особливі антитіла, які інактивують сперматозоїди, що несуть Y-хромосому. Тому після утримання найбільш висока ймовірність зачаття дівчинки, і навпаки.
При використанні такого методу лелека правильно виконує замовлення у 65-70 випадках із 100. Правда, парі, яка бажає стати батьками дівчинки, доводиться несолодко - період утримання повинен тривати не менше півтора місяців, а саме утримання має бути повним. Навіть кілька поцілунків здатні зіпсувати все.

Народні методи планування статі.

Що можна сказати на закінчення? Виходить, що використання "народних", тобто не потребують спеціальних медичних процедур, методів планування статі дитини ймовірність успіху не перевищує максимум 10-15 відсотків. Вирішуйте самі, що Ви віддасте перевагу - спробувати зробити "замовлення лелеці" або ж покластися на волю природи...на головну

Обговорити тему на форумі
наверх
Коментарі:
15.04.2010 00:59 | Світлана | Re: Планування статі дитини
є дівчинка,їй поті 33636 років.дуже хочеться народити чоловікові для повного щастя мальчика.Бросила пити таблетки-чекаємо....


14.04.2010 23:01 | Лелька | Re: Планування статі дитини
Вже два хлопчика, як би дівчинку ще до зачаття предоопределить?


1
Ваше ім'я:
Ваш коментар:
Введіть текст, вказаний на картинці, у полі праворуч:
   


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua