← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Ворушіння плода перед пологами

Як ворушиться плід перед пологами

Ворушіння плода перед пологами, перед сутичкамиВорушіння плода перед пологами може змінюватися за своєю інтенсивності. Які відчуття можна вважати нормою, а що обов'язково вимагає лікарської допомоги?

Перші рухи малюка майбутня мама починає відчувати з 18-20 тижня вагітності (в залежності від того, яка по рахунку). Ці ворушіння плода дуже ніжні, акуратні, так як малюк ще зовсім малий. Якщо покласти руку на черевну стінку, руху їй не будуть відчуватися.

Зі збільшенням терміну, ворушіння плода при вагітності стає все більш відчутним. Дитина буквально перевертається в матці, часто змінює своє положення. Тому досвідчені фахівці не пишуть у висновку УЗД про передлежанні плода на терміні до 28 тижнів. Нехай навіть воно тазове або ножне - напевно ще не раз зміниться.

Після 32 тижня вагітності ворушіння стають схожими на рухи новонародженої дитини. А до 36 тижня на шкірі вже можна легко переглянути частини плоду, що впираються в стінку матки.

Ворушіння плода перед сутичками може стати менш помітним і трохи рідше відчуватися. Ще кажуть, що дитина затихає - це одна з ознак швидкого розродження. Однак на будь-якому терміні існують норми мінімальної кількості рухів плода на добу. Це 10. Тобто не просто 10 поштовхів, а 10 серій рухів.

Що робити якщо дитина притихла і давно не дає про себе знати? Необхідно позапланово відвідати лікаря. Він зможе прослухати серцебиття плода за допомогою акушерського стетоскопа. При необхідності зробити КТГ або УЗД.

А ще у наших жінок з'явилася можливість самостійно прослуховувати серцебиття дитини за допомогою кишенькового фетального допплера. Його вартість близько 5000 рублів. Можна заощадити, якщо купити б/у апарат у вже народила жінки (оголошення про продаж можна зустріти на форумах матусь). Апарат дозволяє без особливої праці фіксувати серцебиття дитини з 12 тижнів (деякі моделі, по завіреннях виробників, що працюють вже на терміні 8 тижнів). Тобто на таких ранніх термінах, коли лікарі ще не можуть прослухати серце своєї дитини «трубочкою». Допоможе прослуховування нанесення на шкіру живота спеціального надзвукового гелю. Фетальний доплер безпечний для майбутньої мами і плоду. Пробувати самостійно прослухати серце дитини з допомогою звичайного стетоскопа - заняття марне. Також як пропонувати чоловікові або іншим близьким людям послухати сердечко дитини, приклавши вухо до живота.

Про затихання плода зрозуміло, а що робити, якщо навпаки активне ворушіння плода перед пологами, яке не дає спокійно спати і займатися справами? Така поведінка плоду може свідчити про деяку кисневої недостатності. Зазвичай для заспокоєння малюка досить прогулятися на свіжому повітрі.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua