← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Шийка матки під час вагітності

Особливості шийки матки при вагітності

Довжина шийки матки під час вагітностіШийка матки під час вагітності перебуває під ретельним наглядом лікаря-гінеколога, адже саме її спроможність може гарантувати збереження плода у 2 і 3 триместрі.

Щоб уникнути можливих ускладнень під час вагітності, слід її планувати. Особливо це стосується тих жінок, які вже мали у минулому вагітності закінчилися викиднями, пережили 1 і більше абортів і вискоблювання матки, мають рубці на матці. Так як все це може стати можливою причиною неспроможності шийки матки і пізнього викидня. Лікар зможе оцінити стан шийки і при необхідності порадить виконати операцію по її відновленню. Якщо є запалення - потрібно пройти відповідне лікування. Пам'ятайте, що багато медичні втручання в період виношування дитини небажані, наприклад, не лікується ерозія шийки матки при вагітності, якщо немає онкологічного процесу.

Важливо рано встати на облік по вагітності і проходити всі планові, а при необхідності і позапланові, ультразвукові дослідження. Довжина шийки матки під час вагітності може бути точно виміряна тільки на УЗД з використанням трансвагінального датчика. При гінекологічному ж огляді з використанням спеціального дзеркала лікар може оцінити консистенцію шийки (не розм'якшена чи вона), а також те, наскільки щільно зімкнутий або навпаки розширено цервікальний канал (це патологія). Слід знати, що шийка матки під час вагітності коротка, якщо має довжину менше 3 див.

Дуже погано, якщо дана патологія вчасно не виявлена і не вжито заходів щодо зниження загрози переривання вагітності, так як в таких випадках велика ймовірність викидня на термінах 20-30 тижнів. Матка під час вагітності починає передчасно розкриватися під вагою дитини і навколоплідних вод, і жінка втрачає дитину. ИЦН (істміко-цервікальна недостатність) називається ця патологія. Але порятунок є. Існує 2 методу лікування - накладення швів на шийку матки, які знімаються в 37-38 тижнів (ефективно в першу половину вагітності). І менш болісний варіант - носіння спеціального кільця на шийці матки. Але його марно застосовувати в тому випадку, якщо шийка матки вже відкрита. Але дуже ефективно при підозрі на ИЦН, тобто в більш легких випадках.

Крім того, жінці може бути на якийсь термін рекомендований постільний режим, а після обмеження фізичної активності та повна відмова від статевого життя на час виношування малюка.

ИЦН може бути як фізіологічної (не рідкість при вадах розвитку статевих органів), так і виникнути під впливом негативних факторів. Профілактика ИЦН з боку жінки полягає у використанні надійної контрацепції (щоб уникнути незапланованих вагітностей і абортів), а з боку лікарів дбайливого розродженні і акуратному проведення інших медичних маніпуляцій.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua