← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Сильно ворушиться дитина в животі

Чому дитина сильно товчеться в животі

Чому плід сильно ворушиться в животіСильно ворушиться дитина в матці - невже щось трапилось? Кожна майбутня мама відчуває хвилювання з приводу стану свого, що знаходиться в утробі, дитини. На ранніх термінах самопочуття малюка відстежується за допомогою різних аналізів і УЗД, які вагітна проходить за графіком. Приблизно з 18 тижні (у когось раніше, у інших пізніше на пару тижнів) носить плід жінки з'являється можливість контролювати процес розвитку свого дитя через його ворушіння. Саме в ці терміни він досягає таких розмірів, що рухи його, нарешті, мама може відчути.

Коли все відбувається так, як попереджають лікарі і описується в книгах, то майбутня матуся спокійна і відчуває радість від сигналів з живота. Нормою вважається наявність рухової активності дитини в кількості не менше 10 епізодів в день. Почастішання або, навпаки, більш рідкісні руху можуть говорити про деякі відхилення.

Найбільш поширеним твердженням є те, що плід дуже сильно ворушиться при нестачі кисню - гіпоксії. Причин для її виникнення вказується чимало. Це і порушення в організмі матері (хвороби нирок, цукровий діабет), і нестача деяких елементів в крові (знижений гемоглобін), і екологія, і шкідливі звички вагітної. Гіпоксія небезпечна порушенням розвитку плода, адже йому просто не вистачає кисню. Чим раніше вона починається і чим довше триває, тим значніше її вплив.

Для того щоб поліпшити кровопостачання плаценти, дитинка активно розминає її ручками і ніжками. І мама це чудово може відчути. За іншими твердженнями, плід, відчуває кисневе голодування, навпаки зменшує кількість своїх рухів. На них у нього просто немає сил. Таке можна спостерігати, якщо гіпоксія вже досягла високого ступеня розвитку.

Розмова про гіпоксії зовсім не для того, щоб налякати майбутніх матусь. Адже основні причини чому дитина сильно ворушиться в животі аж ніяк не настільки критичні. «Винуватцями» може стати прийом певної їжі (наприклад, кислого лимона) або велика кількість глюкози. Тобто з'їдена шоколадка дасть енергії малюкові для активного прояву себе.

Зарядку може почати малюк, якщо його мама її не робить. Дитина сильно штовхається, провокуючи свою матір до руху, прогулянкам на свіжому повітрі, адже це так необхідно для повноцінного припливу кисню до плаценти. Маленький чоловічок вже має свій характер і може виявитися просто шустриком. Тоді і живіт буде ходити ходором, але це буде абсолютно нормально.

Дитина активно ворушиться в животі і коли добре виспиться. Зазвичай це відбувається ближче до ночі, коли мама, навпаки, готується до сну. Словом, якщо ви перебуваєте під хорошим наглядом лікарів і вже знайомі з режимом і темпераментом свого малюка, то тривоги активні ворушіння не повинні викликати. Варто звернути на них увагу, тільки якщо раніше такого не спостерігалося, і ви зазначили, що поведінка плода змінилося протягом якогось часу. У цьому випадку повідомте про свої підозри своєму лікарю для додаткового огляду.

Нерідко молоді матусі розповідають, що перед пологами дитина сильно ворушиться, а не навпаки завмирає, як описується в літературі для вагітних. Зазвичай така підвищена активність спостерігається саме з початком переймів. Матка скорочується, дитина починає періодично відчувати недолік кисню і фізичні незручності, тому і штовхається. Але в пологах це не повинно викликати великого хвилювання, так як в лікарні за станом плода спостерігають лікарі.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua