← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Ознаки вагітності в перші дні

Ознаки вагітності в перші дні після зачаття дитини

Ознаки вагітності в перші дніСимптоми вагітності в перші дні після зачаття - чи вони дійсно мають місце бути, адже в медичній літературі написано, що всі ознаки з'являються вже після початку затримки менструації?

Хочемо відразу вас засмутити... або порадувати - симптоми вагітності на перших днях або повністю відсутні, або виражені незначно. Крім того, вони з'являються не раніше, ніж через 7-10 днів після зачаття, тобто, перед самим початком затримки. Саме через стільки днів запліднена яйцеклітина закінчує свій шлях по матковій трубі і імплантується в стінку матки. Цей момент можна вважати початком нового життя, внутрішньоутробної життя дитини. А симптоми вагітності в перші дні відразу після статевого акту - це зовсім не говорить про цікавому положенні. Організм ще не зазнає ніяких змін, які могли б викликати реакцію, схожу з токсикозом, наприклад.

Тепер про головне, які реальні ознаки вагітності в перші дні після зачаття, точніше після імплантації яйцеклітини? Ми їх умовно розділимо на «видимі» і «не видимі».

Видимі ознаки

1. Підвищення базальної температури. Базальна температура вимірюється в прямій кишці. Навіть, якщо ви ніколи її раніше не вимірювали, не будували графіки, можна спробувати з її допомогою дізнатися реальний стан справ, якщо після статевого акту пройшло більше 7 днів. Врахуйте, що значення будуть точні тільки для здорової жінки. До вимірювання підготуйтеся заздалегідь. Потрібен хороший ртутний градусник. Покладіть його поруч з ліжком. На ніч не пийте багато рідини і не займайтеся сексом - це спотворить температуру. Пам'ятайте, що мінімум 6 годин до моменту вимірювання ви повинні перебувати в спокійному, лежачому положенні. Навіть для того, щоб взяти термометр, потрібно якомога менше рухатися і вже точно не вставати. Так, симптоми вагітності в перші дні після зачаття можуть обмежуватися підвищеної базальною температурою вище 37 градусів. Але теж саме може спостерігатися і після овуляції, і не бути пов'язаним із зародженням нового життя.

2. Ранній токсикоз може виражатися періодично виникаючими нападами нудоти і блювоти і помітним погіршенням апетиту. Дані симптоми можуть провокувати поява нових. У важких випадках жінці загрожує авітаміноз і зневоднення. У більш легких випадках можуть спостерігатися скачки артеріального тиску. Якщо симптоми вагітності на перших днях вже так сильно погіршують стан, то, можливо, знадобиться лікування в стаціонарі. Однак, подібне надзвичайно рідко зустрічається на 1-2 тижні після зачаття. Швидше за все, якщо такий стан має місце бути, то воно пов'язане аж ніяк не з вагітністю. Це може бути інфекційне захворювання, отруєння. Часто жінки самі себе переконують, що у них токсикоз, і ознаки з'являються в реалі. Але як би те ні було, токсикоз практично завжди зникає до другого триместру вагітності. До речі, у деяких жінок може проявлятися токсикоз не специфічно: апетит навпаки може вирости (з-за чого спостерігається швидка надбавка у вазі), з'являється слабкість, головні болі без причини.

3. Зміна настрою, депресія, стрес. В принципі, теж саме може відчувати не вагітна жінка і це буде називатися ПМС - передменструальний синдром. Але якщо таке сталося раптово і раніше ніколи не спостерігалося в планує стати найближчим часом мамою жінки, то можна розцінювати це як не достовірний симптом вагітності в перші дні після імплантації яйцеклітини в стінку матки.

4. Збільшення молочних залоз, поява ознак мастопатії, невелике збільшення і потемніння сосків, в рідкісних випадках - виділення із сосків липкою білястої рідини - молозива. Дані ознаки відповідають другого триместру вагітності, а у деяких дам можуть з'явитися і значно раніше. Зазвичай на ці прояви звертають увагу ті жінки, у яких вже є за плечима досвід виношування дитини. Первородящі ж вважають, що це не симптоми вагітності на перших днях після зачаття, а патології грудей. В принципі, і таке може бути. Перевіритися у мамолога, на крайній випадок - у гінеколога і зробити УЗД молочних залоз точно не завадить.

5. Позитивний тест на вагітність. В інструкції будь-якого тесту написано, що використовувати її рекомендується тільки з початком затримки. Але багато пані експериментують ще до її настання. І іноді цілком успішно. Точність тесту багато в чому залежить від його чутливості, чим вона вища, тим менший рівень ХГЛ тест може зафіксувати і відобразити у вигляді двох смужок, нехай друга полосочка буде і не така чітка. Такі тести зазвичай коштують трохи дорожче, інструкція по використанню стандартна. Якщо друга полосочка дуже і дуже бліда, то можливо це «привид», тобто - ваше самонавіювання. Рекомендується в таких випадках протестуватися повторно через кілька днів. Домашні тести хоч і примітивні, але показують правильний результат навіть раніше, ніж з'являються симптоми вагітності в перші дні після зачаття. Тести можуть іноді брехати, але на результат не впливає ні харчовий раціон, ні прийнятий напередодні алкоголь. Приміром, хибнопозитивний результат (що вже рідкість) може бути в тому випадку, якщо в організмі підвищений ХГЛ, але тільки не з причини розвитку плодового яйця, а, наприклад, з-за доброякісної або злоякісної пухлини надниркових залоз. Тому й деякі чоловіки виявляються «вагітними». Псевдонегативний результат часто буває на дуже ранніх термінах, а також з-за низької якості самого тесту. Якщо почитати форуми планують вагітність дам, то можна навіть дізнатися назви конкретних фірм, що випускають не якісні тести.

Тепер розглянемо деякі симптоми вагітності на перших днях не видимі і не відчутною самої майбутньої мами, але виявляються в результаті обстежень.

1. Ультразвукове дослідження.

На УЗД ембріона ще, як правило, не видно. Але досвідчений узист може запідозрити у жінки вагітність і по толстому, пухкому ендометрію і деякими іншими ознаками. Хоча це і не буде точним діагнозом. Побачити ж плодове яйце на моніторі можна буде вже після початку затримки, тобто в 2-3 тижні вагітності (якщо вважати акушерських тижнями, то в 4-5). На цьому терміні довжина зародка всього-на-всього пара міліметрів.

2. Рівень ХГЛ в крові.

У сечі тест може і не виявити цей симптом вагітності в перші дні після зачаття, зате з лабораторного аналізу крові все стає зрозуміло. Визначити підвищений рівень хоріонічного гонадотропіну людини можна вже через 7-10 днів після запліднення яйцеклітини.

3. Гінекологічний огляд.

Лікар може помітити незначне збільшення матки (як це буває і перед місячними), синюшність і невелику набряк статевих губ, а також досить рясні слизові виділення при відсутності грибкової та іншої інфекції.

Врахуйте, що всі описані нами методи не є достовірними. Простіше буде дочекатися початку затримки і вже тоді радіти або засмучуватися. Повірте, помилково сподіватися або хвилюватися, помітивши ознаки вагітності в перші дні після зачаття - це набагато важче і морально більш изматывающе. Правильніше почекати 1-2 тижні і вже тоді робити висновки.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua