← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!





Симптоми викидня

Які симптоми має викидень

Симптоми викидняСимптоми викидня, а також стану їм загрожують повинна знати кожна майбутня мати. Адже при ранній діагностиці можливої проблеми і своєчасному лікуванні, мимовільне переривання вагітності можна запобігти. Отже, як же зрозуміти, що вагітність щось загрожує?

Насправді, тут все інтуїтивно зрозуміло. Всім освіченим жінкам відомо, що в період виношування дитини місячних не буває. Якщо ж з'являються кров'янисті виділення з статевих шляхів, навіть незначні, і тим більше болю в області матки, то це, швидше за все, симптоми раннього викидня. До речі, небезпечними вважаються не тільки явно кров'янисті виділення, але і коричневі, так звана мазанина. У таких ситуаціях потрібно терміново звертатися до лікаря.

На які терміни найчастіше виникають подібні ситуації? В основному виникають симптоми викидня на ранніх термінах вагітності, до 12 тижнів. У перші три місяці ембріон дуже піддається шкідливим впливам, будь то прийом матір'ю недозволених майбутнім мамам лікарських засобів або надмірна фізична активність. Але не завжди профілактика допомагає уникнути мимовільного аборту. Адже досить часто він відбувається внаслідок хромосомних відхилень у плоду, не сумісних з нормальним життям. Таким чином природа не дає з'являтися на світло хворим дітям. Хоча, не секрет, що хворих діток народжується все ж багато, але викиднями на ранніх термінах вагітності закінчуються в самих важких та складних випадках.

Що робити, якщо ви відчуваєте, що втрачаєте дитини? Якщо термін зовсім невеликий - 2-3 тижні, а сильної кровотечі і болю немає - можна звернутися в терміновому порядку до лікаря-гінеколога. При великих термінах, а також сильних болях і рясному кровотечі в будь-який день (і буденний, і вихідний) слід або викликати швидку допомогу, або самостійно їхати в приймальний спокій. Кожна хвилина на рахунку. Дана ситуація може загрожувати не тільки життя ще не народженої дитини, але і його матері, якщо вагітність виявиться позаматкової. А симптоми викидня на ранньому терміні можуть виявитися ознакою позаматкової...

Якщо ви відчуваєте тільки періодичні неприємні, тягнуть відчуття в нижній частині живота, але виділень немає, крім того, підтверджена саме маткова вагітність, можна не поспішати до лікаря. Такі явища, можна сказати, є нормою і досить поширені. При тонусі матки слід скористатися свічкою папаверину ректально і випити пару пігулок Но-шпи. Але якщо болі посилилися, стали регулярними, з'явилися кров'янисті або коричневі виділення з піхви - залишатися вдома і займатися самолікуванням не варто.

Таким чином, реальний викидень симптоми має в досить обмеженій кількості. Не варто найменше нездужання сприймати як катастрофу. Хоча до свого здоров'я, безсумнівно, потрібно бути уважною.



Користувальницький пошук








missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua