← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Перейми Брекстон-Хікса

Тренувальні перейми перед пологами

Перейми Брекстон-Хікса: симптоми, відчуттяПерейми Брекстон-Хікса, тренувальні скорочення матки, бувають практично у всіх майбутніх мам. Але у когось виникають частіше, хтось рідше, у когось з'являються вже 20 тижнів вагітності, а у кого-то в кінці третього триместру вагітності. І той, і той варіант є нормою. Але дуже важливо вміти відрізнити тренувальні перейми Брекстон-Хікса від початку пологів, особливо - передчасних.

Що ж це таке за явище і з якої причини виникає? Основне, що потрібно пам'ятати, це те, що матка - м'язовий орган, тому скорочення для неї в будь-якому випадку характерні. З'являються помилкові перейми Брекстон-Хікса на терміні 20 тижнів вагітності, але частіше в третьому триместрі. При даному явищі жінка може промацати матку - так сильно вона напружується. Але напруга це триває лічені секунди, тому не приносить ні фізичного дискомфорту і, що найголовніше, не сприяє початку родової діяльності - не провокує вкорочення і розкриття шийки матки. Почати турбуватися потрібно в тому випадку, якщо з піхви з'явилися кров'янисті виділення (ознака відшарування плаценти) або рясні водянисті виділення (можливо підтікають води). Насторожити повинні занадто часті, а головне регулярні перейми по Брекстону-Хікс, які викликають хворобливі відчуття. При таких симптомах слід звернутися до лікаря. Особливо в тому випадку, якщо термін вагітності менше 38 тижнів, тобто дитині народжуватися ще рано.

Якщо лікар не бачить відхилень у вашому стані, шийка матки в нормі, це ще не сутички перед пологами і можна розслабитися. Однак, щоб уникнути зайвих хвилювань, ви повинні запам'ятати ситуації, в яких у вас виникають скорочення матки і по можливості їх уникати. Приміром, нерідко перейми Брекстон-Хікса неприємні відчуття викликають при наповненому сечовому міхурі, тому не забувайте про його регулярного спорожнення. Провокувати сутички можуть статеві стосунки, тому деякі лікарі рекомендують обмежити інтимне життя в останні тижні вагітності. Але все індивідуально. Їзда в громадському транспорті також добре не позначається на стані майбутньої матері.

Але знати які перейми Брекстон-Хікса симптоми мають - це ще не все. Потрібно знати як від них позбутися, якщо вони доставляють дискомфорт. Зовсім необов'язково пити Но-шпу або користуватися свічками Папаверин, так як тренувальні перейми короткочасні. Буває достатньо трохи полежати на лівому боці, прийняти теплу ванну, відволіктися. Але якщо це не допомагає, і за годину було понад 4 епізодів переймів - краще здатися гінеколога.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua