← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Перейми - коли їхати в пологовий будинок

Родові перейми: відмітні ознаки

Відійшли води, коли їхати в пологовий будинокСутички коли їхати в пологовий будинок вже пора відрізняються від підготовчих, які ще називають хибними. У чому полягає ця відмінність, і як первородящей жінці зорієнтуватися при появі довгоочікуваних симптомів? Які найближчі передвісники пологів - зрозумілі для породіллі?

1. Болі. Справжні перейми навіть в самому початку пологової діяльності болючі. Тобто це не просто відчуття «каменения» живота, а саме тягнучі болі. Вони можуть виникати в нижній частині матки нагадувати менструальні болі, або локалізуватися в області попереку.

Сутички перед пологами завжди регулярні. Якщо ви відчули скорочення матки ввечері, а потім лише вранці - це не привід збиратися в лікарню. Такі сутички не приводять до відкриття шийки матки і швидко проходять після прийняття теплої ванни або таблетки спазмолитика.

Проміжок між цими сутичками повинен бути приблизно однаковим і досить коротким. Перші схваточки можуть виникати з 1 до 20 хвилин. Коли інтервал стане 5-7 хвилин, а тривалість болю не менше 30 секунд - пора виїжджати в лікарню. Трохи раніше потрібно відправитися в шлях, якщо ви народжуєте вже не першої дитини, а також, якщо швидко потрапити в лікарню проблематично. Загалом, тверезо оцінюйте ситуацію.

2. Відходження слизової пробки. Якщо це відбувається одночасно з появою і наростанням болю - майже напевно ви в пологах. Слизова пробка починає відходити при розкритті шийки матки. Цей процес схожий на виділення великої грудочки слизу з кров'яними прожилками. Причому все це відбувається не одномоментно. Слиз може виділятися не одну годину.

3. Прискорений стілець і сечовипускання, нудота і блювота. Якщо ви впевнені, що не отруїлися і не підхопили кишкову інфекцію - то це теж є ознакою початку пологів. Таким чином організм намагається позбутися від усього зайвого, відбувається щось подібне до самоочищення.

4. Розрив плодового міхура. Якщо води відійшли, коли їхати в пологовий будинок ви повинні знати напевно - відразу ж. Навіть якщо вищеописаних симптомів немає, і перейми нерегулярні або взагалі закінчилися, але вже відійшли води - ви в будь-якому випадку станете мамою в найближчі години, поспішіть в пологовий будинок. Чим довше безводний проміжок - тим небезпечніше для дитини.

5. Опускання живота. Матка починає опускатися за 1-3 тижні до пологів. Але в процесі родової діяльності, коли передлежачої частина дитини входить у таз, зниження матки стає дуже помітно.

Якщо ви відчули себе недобре вдома або в будь-якому іншому місці. У вас з'явилася сильна головний біль, піднявся артеріальний тиск, почали миготіти мушки перед очима, а тим більше з'явилися судоми - необхідно терміново викликати швидку допомогу.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua