← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Сутички перед пологами

Особливості сутичок перед пологами

Помилкові, тренувальні перейми перед пологамиСутички перед пологами - на що вони схожі? Чим відрізняються справжні перейми від помилкових? Первородящі жінки в абсолютній більшості знаходяться в досить нервовому стані останні 2-3 тижні до пологів, прислухаються до всіх сигналів організму, боячись вчасно не помітити години Х, і абсолютно даремно.

Отже, помилкові сутички перед пологами - це безболісні скорочення матки, які жодним чином не сприяють підготовці шийки до розкриття. Живіт ніби кам'яніє на кілька секунд, не приносячи тим самим майже ніякого дискомфорту вагітної. Для того щоб заспокоїти матку, достатньо трохи полежати або прийняти теплу ванну, можна випити таблетку спазмолитика або скористатися свічкою Папаверин. Повірте, ці заходи спазми матки, що призводять до згладжування, розм'якшенню і розкриття шийки матки не зупинять, а от тренувальні перейми перед пологами заспокоять. Ще одна важлива відмінність помилкової тривоги - це нерегулярність скорочень матки і відсутність зменшення інтервалів і болі в їх процесі.

З іншого боку, легкі родові спазми в перші 1-2 години можна прийняти за сутички з Брэкстону Хіксу. Коли ж потрібно вирушати в пологовий будинок?

1. Якщо за 1 годину ви нарахували близько 10 серій скорочень матки, тривалість одного скорочення більше 10 секунд, з'явилися хворобливі відчуття. У деяких жінок може хворіти не живіт, а поперек.

2. При погіршенні самопочуття: піднявся артеріальний тиск, погіршився зір, сильно болить голова і пр.

3. Ворушіння плода стали набагато рідше і (або) слабкіше. Або ж навпаки малюк дуже активно ворушиться (це може бути ознакою гіпоксії).

4. Коли досить велика частота перейм перед пологами (див. 1-ий пункт) у багатьох майбутніх мам відходить слизова пробка з шийки матки, причому вона може містити домішки крові - це норма. Але не норма, якщо починається кровотеча з піхви.

5. Якщо почали відходити навколоплідні води, або з'явилися виділення, схожі на них (у пологовому будинку зроблять тест, за допомогою якого стане зрозуміло - води це відходять, чи це звичайні виділення з піхви).

І ще кілька порад, як полегшити біль при переймах і посприяти швидкому розкриттю шийки матки.

1. Якщо немає сильної болі, рекомендовано не лежати, а рухатися. У проміжках між переймами краще повільно ходити. Це допомагає шийці матки швидше розкриватися.

2. Для полегшення потуг:

  • робіть масаж крижової області;
  • дихайте правильно;
  • постарайтеся максимально розслабитися;
  • знайдіть позу, в якій сутички будуть менш болючі: комусь зручніше стояти на четвереньках, а кому-то лежачи на боці.

Але головне - зрозуміти, що перейми - це не зло, з кожною сутичкою ваша зустріч з дитиною стає все ближче.

Легких пологів!Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua