← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Перейми по Брэкстону Хіксу

Відмітні особливості переймів за Брэкстону Хіксу

Перейми Брекстон-ХіксаСутички з Брэкстону Хіксу, або як їх ще називають - підготовчі, помилкові, відчувають практично всі майбутні мами, починаючи з третього триместру, а деякі - ще з середини вагітності. Ці сутички абсолютно не небезпечні, так як не можуть призвести до передчасних пологів, але жінкам доставляють великий дискомфорт, причому найчастіше не фізичний, а психологічний. Не кожна жінка стане з-за кожного такого епізоду ходити до лікаря, тому залишається вдома і хвилюється разом зі своїми близькими. А хвилюватися зовсім не варто. Багато лікарі переконують своїх пацієнток в тому, що коли почнуться родові сутички, вони відразу зрозуміють, що сутички провісники куди більш слабкі. Існує ще ряд ознак, яка дозволяє відрізнити фальшиву тривогу. Перерахуємо їх.

1. Нерегулярність і відсутність зменшення проміжків між переймами. Так, якщо родові перейми протікають з регулярністю, не зупиняються: спочатку кожні 20-30 хвилин, потім частіше, то помилкові перейми можуть виникати 2-3 рази на добу. Причому справжні мають досить велику тривалість, не просто «кольнуло». Родову біль часто порівнюють з хвилею: кожна сутичка починається з невеликого болю в нижній частині спини, швидко поширюється на всю тазову область, а потім стихає. Багато жінок ці відчуття порівнюють з тими, що бувають при сильній діареї. А перейми Брекстона - Хікса відчуваються як менструальний біль, тонус матки.

2. При помилкової тривоги жінка не відчуває болю, може бути тільки незначний дискомфорт. При пологах ж біль зазвичай яскраво виражена і з кожною годиною стає все сильніше.

3. Перейми по Брэкстону Хіксу симптоми мають не яскраво виражені, вони, як правило, не посилюються при фізичній активності, хоча саме вона найчастіше і призводить до тонусом матки. Позбутися ж від тонусу можна, полежавши в теплій ванні 20-40 хвилин або трохи поспавши.

4. Багато жінок починають опис сутички з того, як відійшла слизова пробка. І дійсно, при розкритті шийки матки, навіть незначному, завжди відходить слизова пробка, якщо цього ще не сталося, можна зробити висновок, що ви або не в пологах, або всі тільки починається, а значить - хвилюватися ще рано.

5. І, нарешті, найголовніше - сутички перед пологами призводять до згладжування, скорочення і розкриття шийки матки, що прекрасно видно лікаря при вагінальному огляді. Якщо цього не відбувається, хоч і є слабенькі сутички - рекомендується тільки спостереження. Однак, при частих сутичках і терміні вагітності менше 37-38 тижнів може бути рекомендований постільний режим або стаціонарне лікування.

Навіть при нерегулярних сутичках потрібно терміново викликати швидку допомогу або їхати в роддом якщо:

1. З'явилися кров'янисті виділення з статевих шляхів.

2. Відходять навколоплідні води (або є сумніви на цей рахунок).

3. З'явилися мушки перед очима, запаморочення, головний біль, судоми, погіршився зір, підвищився артеріальний тиск і інші нездужання.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua