← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Перейми при вагітності

Тренувальні і справжні перейми при вагітності

Помилкові, тренувальні перейми при вагітностіПерейми при вагітності - явище не рідкісне. Їх відчувають практично всі майбутні мами в третьому триместрі, а іноді навіть раніше. Лікарі кажуть, що матка таким чином готується до пологів. Насправді ж ці скорочення викликаються гормональними змінами і називаються перейми по Брэкстону Хіксу або помилкові. Але хоч вони і помилкові і вважаються нормальним явищем, так як ніколи не призводять до передчасного розкриття шийки матки, а відповідно - це не ознака пологів, але турбують багатьох жінок. Мабуть, саме помилкові перейми при вагітності - найчастіший привід для візитів в жіночу консультацію і пологовий будинок.

Вперше народжуючим жінкам буває важко відрізнити ситуацію, коли дійсно потрібно звертатися до лікарів, а коли достатньо трохи перечекати і заспокоїтися. Так от, для довідки, тренувальні перейми при вагітності безболісні, короткочасні (не тривають більше півхвилини), виникають тільки періодично, як правило, після невеликого фізичного навантаження, наприклад, підйому по сходах. Для зняття тонусу зазвичай і робити нічого не потрібно, тільки заспокоїтися. Можна прийняти теплу ванну. Якщо ви звернетеся до лікаря, і той подивиться вас на гінекологічному кріслі, то констатує тільки закриту шийку матки, а це значить - ви не в пологах. Зовсім інша справа, якщо крім легких сутичок у вас з'явилися рясні прозорі виділення з піхви (можливо навколоплідні води) або кров'янисті виділення (можливе відшарування плаценти) - в цих випадках потрібно терміново відвідати гінеколога, а в другому випадку - навіть краще викликати швидку допомогу, так як це дуже серйозно і небезпечно. Відносним передвісником швидких пологів є відходження слизової пробки шийки піхви. Якщо це сталося, також бажано відвідати лікаря, так як пологи після відходження слизової відбувається максимум через 3 тижні, а то й через декілька годин.

До речі, щодо тренувань. Використовуйте помилкові перейми при вагітності для власної психологічної і фізичної підготовки до пологів. Наприклад, дуже добре в такі моменти пробувати дихальні методики, заодно і практично упевнитися в їх дієвості.

40 тиждень вагітності сутички зазвичай приносить справжні, а не фальшиві. Якщо у вас вже настала передбачувана дата пологів, ви відчули легкі скорочення матки, намагайтеся по можливості ходити, а не лежати, таким чином ви сприятимете швидкому розкриттю шийки матки. А коли помітите почастішання переймів і збільшення їх тривалості - можна вирушати в пологовий будинок.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua