← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Перейми при пологах

Родові перейми: які вони?

Перейми при пологах: які вони, коли їхати в пологовий будинокПерейми при пологах - це, мабуть, основне, що лякає жінок. Навіть процесу народження дитини (його проходження по статевих шляхах) бояться не так, як «підготовки» до цього, розкриття шийки матки. І це неспроста, адже дійсно період вигнання куди менш болюче. Хоча, все індивідуально. Є жінки, які описують перейми і роди як цілком толерантні. Чимало дам, особливо повторнородящих, помічають початок регулярних переймів і їдуть в пологовий будинок тоді, коли розкриття шийки матки вже майже повний. Крім того, існують і медикаментозні способи зняття болю, але вдаватися до них все ж краще за суворими показаннями, а не просто зі страху. Отже, давайте розглянемо всі три періоду переймів, як вони починаються і яким чином можна прискорити відкриття шийки матки, а відповідно і весь родовий процес і зробити його якщо і не безболісним, то цілком терпимим.

Зазвичай все починається з тягнучої болі в нижній частині живота, яку часто порівнюють з менструальної. Деякі ще називають їх помилкові перейми при пологах, хоча вони і готують шийку до розкриття. Відчуття не дуже хворобливі, періодичність виникнення - раз на 30-60 хвилин, тривалість - буквально кілька секунд. Далі у більшості жінок відходить слизова пробка - і це знак того, що шийка почала розкриватися. Може відчуватися тиск в області тазу і промежини. А також початися діарея, блювання. Родові перейми неможливо зняти за допомогою спазмолітиків, а також зміни положення тіла і теплої ванни.

Між тим, перейми при других пологах можуть бути досить відчутними, відбуватися через кожні 5-10 хвилин і тривати більше 30 секунд. Якщо за 1 годину ви відчули більше 10-12 скорочень матки - слід збиратися в лікарню. Це дуже важливий момент, який потрібно враховувати, якщо почалися перейми - коли їхати в пологовий будинок. Грає роль і характер болю. При справжніх пологах біль носить не локалізований, а оперізуючий характер, який часто порівнюють з хвилею. Зазвичай біль переходить з попереку на передню стінку матки. Це перший етап переймів, зазвичай найтриваліший. Може продовжуватися у первородящих до 7 годин, а шийка матки в той час розширюється до 3-4 сантиметрів. Другий етап в 2 рази коротше, розкриття відбувається набагато швидше і досягає 7 сантиметрів. Притому на питання «сутички які вони» жінки можуть дати відповідь, що досить болючі і тривалі (до 60 секунд), проміжки між ними стають все коротшими - 2-4 хвилини. При третьому етапі до сутичок часто приєднуються потуги. Розкриття шийки матки досягає свого максимуму - 10-12 сантиметрів, цього достатньо для народження дитини.

Кілька порад, як прискорити процес розкриття шийки матки і зменшити біль від переймів.

1. Сутички можна переживати в будь-якому положенні, тобто - зовсім необов'язково лежачи. Багатьом жінкам легше стояти на четвереньках, а кому-то стояти і злегка пританцьовувати. Головне - прийняти таке положення тіла, при якому вийде максимально розслабитися, тоді і біль не буде такою сильною.

2. Можна постаратися поспати, таким чином можна добре розслабитися, так і скоротати час до пологів.

3. Намагайтеся не кричати, краще сутички «проспівувати», якщо ви ходили на курси підготовки до пологів, то, напевно, вмієте це робити. А при тривалому крику дитина може страждати від гіпоксії.

4. Зменшити больові відчуття допоможе масаж крижовій області.

5. Правильне дихання. Це дуже важливо. При сутичці рекомендується робити глибокі вдихи, видихи короткі (3-4 видиху), а при настанні передчасних потуг - добре допомагає дихання «по-собачому».Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua