← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Скільки разів у день повинен ворушитися дитина

Як часто дитина повинен ворушитися

Скільки разів у день повинен ворушитися дитина в 18, 20 тижнівСкільки разів на день повинен ворушитися дитина, якщо все добре? Щаслива майбутня мама, дізнавшись про вагітність, починає прислухатися до свого стану. Часто і довго, поклавши руку на живіт, жінка намагається почути дитини, вловити його ворушіння.

Він починає Активно ворушитися в 7 тижнів. Але з-за маленьких розмірів плода і достатнього місця в животі у мами, дані ворушіння не відчуваються. Активність малюка можна спостерігати тільки завдяки УЗД.

Перші ворушіння маляти майбутня мама може відчути на терміні 18-20 тижнів. При цьому якщо вагітність перша, жінка може легко сплутати ворушіння дитини з рухом газів по кишечнику. Поступово матуся почне розрізняти ці два явища. Перші ворушіння можна відчути і раніше цього терміну. Якщо дитина спочатку більш великих розмірів, що відповідають віку малюки, а майбутня мама, навпаки, дуже худенька. У цьому випадку відчути активність дитини можна на 14-16 тижня вагітності. Але те, що на 18 тижні дитина повинен ворушитися 10 разів як мінімум, не відповідає дійсності. На цьому терміні достовірно розуміти коли пересувається дитина в матці можуть тільки повторнородящі жінки, тобто досвідчені матусі.

На 20 тижні вагітності дитина повинен ворушитися кілька разів на добу у повторнородящих жінок. Первородящі ж на такому терміні не завжди відчувають свого малюка. Більш яскравими відчуття стають приблизно з 22 тижня. Тобто, чим більший плід, тим помітніший його пересування в матці.

Дитина виробляє певний режим відпочинку і неспання. Зазвичай він не збігається з режимом вагітної жінки. Як тільки ненька вирішить відпочити, так малюк відразу «включає» активний спосіб життя. Деякі вважають цей факт ознакою шкідливості та суперечливості майбутньої дитини. А ось і ні! Все дуже просто пояснити: коли мама веде активний спосіб життя (пересувається, працює тощо) - дитина відпочиває завдяки її покачиваниям і рухів, як у візку. Як тільки мама лягає відпочивати, дитина отримує сигнал про зупинку руху, завдяки більшому припливу крові та кисню разом з нею, і починає проявляти активність.
Можна сказати, що в період неспання мами, малюк отримує трохи менше кисню (але все ж достатньо), ніж під час її відпочинку.

Як часто дитина повинен ворушитися протягом дня? За добу дитина має бути активним не менше 10 разів. Але зовсім необов'язково руху повинні регулярно спостерігатися щогодини. Тобто навіть, якщо протягом 3 годин підряд дитина не ворушиться - це не привід засмучуватися, він просто відпочиває. Досить жінці прилягти відпочити, як дитина відразу прокинеться.

Починаючи з третього триместру вагітності, лікар-гінеколог проводить запис серцебиття дитини (КТГ), кардіограма записується на паперовий носій і піддається аналізу. Високі частоти серцебиття, а також часті і різкі перепади вважаються нормальним явищем для плоду, у той час як для дорослої людини серцебиття має бути рівним і без стрибків. При низьких частотах серцебиття дитини, КТГ призначають частіше, і вагітну можуть визначити під постійне спостереження лікарів. Якщо УЗД і КТГ не показують будь-яких відхилень від норми, то будь-які кількості ворушінь дитини є нормальними.

Після 36 тижня вагітності дитині стає недостатньо місця, руху він здійснює рідше, але відчуваються вони набагато сильніші. Візуально можна помітити випинання живота в тому чи іншому місці. Тривогу варто бити, якщо жінка не відчуває ворушінь протягом 12 годин поспіль. Тоді негайно потрібно звернутися до лікаря для огляду і виявлення причин такого довгого мовчання малюка.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua