← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Збереження вагітності на ранніх строках

Як зберегти вагітність на ранніх термінах

Збереження вагітності на ранніх термінах накладання шва на шийку маткиЗбереження вагітності на ранніх термінах не завжди можливо навіть при адекватній та своєчасно наданої медичної допомоги. Які основні причини ранніх викиднів у жінок і яке правильне лікування?

Почнемо з причин. Основних причин чому переривається вагітність на ранніх термінах всього 2 - це хромосомні та інші тяжкі відхилення у плода і прогестероновая недостатність у матері. У першому випадку винна... природа. Просто при заплідненні яйцеклітини сталися помилки на генетичному рівні. Іноді ушкоджувальними факторами стає прийом токсичних лікарських засобів, вплив радіації і т. д. В таких випадках збереження вагітності на ранніх термінах неможливо, навіть накладання шва на шийку матки не допоможе. Таким чином відбувається природний відбір. Дізнатися про причини викидня можна, зробивши гістологічне дослідження. Але не завжди це можливо. Хромосомні відхилення частіше виникають у випадках пізнього материнства (якщо жінці більше 35 років). Мінімізуються ризики прийомом в період планування вагітності, а також в перший і другий її триместр, фолієвої кислоти - захищає від патологій нервової трубки у дитини.

Якщо ж має місце прогестероновая недостатність - недостатність жовтого тіла, то в цьому випадку жінці можна допомогти медикаментозно, призначивши препарати натурального або штучного прогестерону. До найвідоміших відноситься Утрожестан і Дюфастон. Причому сучасні медики воліють призначати перший препарат, так як його випускають у тому числі і у вигляді вагінальних свічок, що доведено покращує засвоюваність препарату, особливо, у разі токсикозу.

Препарати прогестерону зазвичай призначають у разі наявності у жінки болю (не просто тонусу матки), які заважають сну, буденному житті. А також у разі появи кров'янистих виділень (це абсолютне показання), але коли вагітність розвивається і її ще можна врятувати.

Нагадаємо, що прогестерон - це гормон, який відповідає за збереження і розвиток ембріона. Виробляється прогестерон до кінця першого триместру вагітності жовтим тілом. Після цю роботу бере на себе плацента. Призначення препаратів прогестерону втрачає актуальності після 20-го тижня вагітності.
Крім того, лікар звертає увагу на те, яка шийка матки при вагітності, якщо коротка, розм'якшена, прочинені, зазвичай рекомендується накладення на неї швів. Така процедура проводиться за термінами приблизно з 12 по 20-ю тижня.

Щоб не провокувати спазми матки (які можуть привести до розкриття шийки), жінці рекомендується мінімальна фізична активність, правильний розпорядок дня, достатній сон і відмова від статевого життя.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua