← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Варто спіраль затримка місячних

Чи можна завагітніти, якщо стоїть спіраль

Чи можна завагітніти, якщо стоїть спіральСтоїть спіраль затримка місячних - це ознака вагітності? На жаль, навіть такий надійний метод контрацепції, як внутрішньоматкова система, може підводити. Як вчасно запідозрити цю «невдачі» і чи завжди відсутність менструації в свої терміни говорить про зародження нового життя?

Якщо стоїть внутрішньоматкова спіраль (ВМС) завагітніти можна, найчастіше, якщо вона зрушила зі свого місця, опустилася в цервікальний канал або зовсім випала. І нерідко це пов'язано не з неякісною спіраллю або неправильної її установкою, а з індивідуальними особливостями конкретної жіночої статевої системи. Лікарів питання про те, чи можна завагітніти, якщо стоїть спіраль зовсім не дивує.

Найпростішим способом діагностики стану є домашній тест. Придбати його можна за суму від 15 рублів і вище в будь-якій аптеці. Якщо стоїть спіраль затримка місячних, а тест негативний - швидше за все, вагітності немає. Адже затримка місячних може бути обумовлена різними причинами, і не завжди пов'язаними з зачаттям. Відсутні менструації можуть через гормонального збою, стресу, прийому деяких лікарських засобів, нестачі ваги і ін. У такому разі правильніше буде зробити УЗД органів малого тазу. Таким чином вдасться не лише точно сказати про те, що сталося зачаття, але і побачити стоїть в матці спіраль і в правильному положенні.

Якщо завагітніти зі спіраллю, можна залишити дитину чи потрібно обов'язково робити аборт? Малюка можна залишити, якщо вагітність маткова (а не позаматкова). Проблема полягає в тому, що ВМС, яка залишиться в матці або буде видалена, провокує викидень. Цей ризик великий в першій половині вагітності. Інше важливе питання полягає в необхідності видалення спіралі з матки у разі вагітності. Це потрібно обов'язково зробити, якщо ВМС опустилася в цервікальний канал, так як існує дуже великий ризик занесення з піхви інфекцій, так і народити самостійно не вийде в такому випадку. Якщо ж ВМС знаходиться в порожнині, лікар повинен самостійно зважити всі за і проти. Якщо ниток спіралі не видно в піхву - спробувати витягнути спіраль за допомогою спеціального медичного інструменту буде небезпечно, цервікальний канал вагітній жінці не варто розширювати.

Є безліч відомих випадків виношування вагітності з встановленою в матці спіраллю. Дитину вона зашкодити не може, оскільки перебуває за межами плодових оболонок. Видаляється спіраль або виходить самостійно під час пологів.

Якщо жінка не хоче залишати дитину, вона може зробити хірургічний аборт, у процесі якого плодове яйце і ВМС будуть видалені.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua