← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Температура при вагітності 1, 2, 3 триместр

Боремося з температурою при вагітності в 1,2,3 триместрі

Температура при вагітності 1, 2, 3 триместрТемпература при вагітності, 1 триместр... Чим вона може бути викликана? Це симптом якого-небудь захворювання або звичайне і нормальне явище? Може бути, краще сходити до лікаря?

Для того, щоб зрозуміти чому підвищується температура при вагітності, 1 триместр коли йде, розглянемо трохи фізіологію. Якщо ви коли-небудь пробували будувати графік для визначення овуляції - тобто, графік базальної температури, то знаєте, що базальна температура (в задньому проході) змінює свої значення залежно від дня менструального циклу. Найнижчі значення зазвичай спостерігаються в перші 10 днів циклу, в середині циклу різкий підйом (якщо сталася овуляція, якщо ні, то вище 36.9 градусів ви навряд чи побачите). Якщо зачаття відбулося, то графік залишиться протягом ще декількох тижнів у «підвищеному стані». Підвищена до допустимих значень базальна температура при вагітності лікування не вимагає.

А що робити, якщо при вимірах в пахвовій западині ртутний стовпчик підвищується вище червоної позначки, тобто - вище 37 градусів? Приблизно до позначки 37,3 градуса ви можете не турбуватися про своє здоров'я, якщо немає ніяких симптомів захворювань. Таке явище досить поширене у майбутніх мам на ранніх термінах і пов'язане з прискоренням обміну речовин і виробленням гормонів, що підтримують розвиток плоду. Як правило, через 2-3 тижні все проходить. Але може бути і небезпечною температура при вагітності - 2 триместр і 3-ий - це вже той час, коли «глобальні» гормональні перебудови закінчені, а значить - причину треба шукати в іншому...

Як допомогти собі, якщо зі здоров'ям проблем немає

По-перше, якою б не був термін, потрібно дізнатися причину даного явища. А для цього потрібно здати аналізи. Якщо в цьому винна якась інфекція - значить, треба від неї позбавлятися, як - розповість лікар. Якщо ви здорові, але невеликий озноб важко переносите, то потрібно постаратися допомогти собі не медикаментозними засобами.

Якщо в кімнаті дуже жарко, то тут не тільки підніметься температура при вагітності, лікування те чи інше буде потрібно будь-якій людині. А кращим лікуванням в даному випадку стане... ретельне провітрювання приміщення. Бажано надіти легкий одяг. Але враховуйте і те, що вам повинно бути комфортно, якщо ви замерзнете - від цього стан краще не стане.

Як збити температуру майбутній мамі

Немедикаментозні засоби

Почнемо з того, що збивати температуру, якщо вона нижче 38-38,5 градусів медикаментозними засобами не варто. Таким чином організм бореться з інфекцією, у крові утворюються клітини, які пригнічують збудників хвороби, і ця «боротьба» викликає в організмі таку реакцію.

Про прохолодне приміщення, думаємо, зрозуміло. Плюс до цього необхідно більше пити теплої рідини. Рекомендується пити відвар з сухофруктів, не насичений компот, чай (але тільки не міцний - зараз перезбуджувати нервову систему не варто). Від цукру в питво зовсім відмовлятися не має сенсу - глюкоза організму завжди потрібна. Чай (відвар) з малини бажано вживати в невеликих кількостях і вже після того, як було досить випито інших напоїв. Ваше завдання - пропотіти, коли людина потіє, температура його тіла знижується. Але тільки не варто заради цих цілей лягати під пухову ковдру. Інакше ваша температура стане ще вище, а це вже може бути небезпечно. Запам'ятайте - ніяких вовняних шкарпеток і подібного! Навіть коли лікарі швидкої допомоги приїжджають, то перше, що вони роблять - намагаються по максимуму роздягнути хворого. Але не можна роздягатися при сильному ознобі, інакше стане ще вище температура при вагітності - 3 триместр це, 2 або 1-ий - не має значення, майбутній мамі потрібно бути особливо уважною до свого здоров'я.

На жаль, багато хто до цих пір використовують такі бабусині методи, як обтирання спиртом, горілкою або оцтом. Так, таким чином можна дуже швидко збити температуру, випаровуючись волога сприяє кращій тепловіддачі. Але тільки уявіть собі, що всі ці шкідливі речовини потраплять до вас в організм, у вашу кров через шкіру! І якщо для дорослої людини це ще не так страшно, то для крихітного, тільки почав свого розвитку плоду, може виявитися згубним.

Медикаментозні засоби

Аспірин відмітаємо відразу, він може спровокувати маткова кровотеча і викидень. Пити тільки парацетамол або інший препарат з цим діючою речовиною. Парацетамол дуже ефективний. Але пити його без особливого приводу не варто. Якщо температура при вагітності в 1 триместрі виникла, то потрібно з медичними препаратами бути особливо обережною, тератогенні властивості мають багато ліків і навіть біологічно активні добавки.

Трохи простіше ситуація, коли піднімається температура при вагітності у 2 триместр - тоді малюка вже оберігає від різних негативних зовнішніх впливів плацента. А ближче до кінця вагітності плацента вже не настільки надійна... Справа в тому, що до 3 триместр «дитяче місце» має особливість «старіти», простіше кажучи - зношуватися. Коли вам будуть видавати висновок УЗД, зверніть увагу на графу «ступінь зрілості плаценти» - на початку вагітності вона дорівнює 0 (плацента хороша), до кінця вагітності стає - 3.

Одним словом, температура при вагітності лікування вимагає більш делікатне. Сам жар не так страшний, набагато більшої шкоди організму матері і дитини приносить причина (хвороба), яка викликала таку імунну реакцію.

Не потрібно занадто довіряти порад подруг і брошур з рецептами народної медицини. Прислухайтеся до рекомендації лікаря, який вас спостерігає.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua