← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Тест на вагітність через скільки покаже

Через скільки днів після зачаття покаже тест на вагітність

Через скільки днів після зачаття покаже тест на вагітністьТест на вагітність через скільки покаже результат - це основне питання, яке цікавить жінок перед спробою самостійної діагностики вагітності. Однак є й інші нюанси, про які повинна знати жінка, яка хоче ним скористатися. Наприклад, те, що не кожен тест однаково гарний. А також через скільки днів можна робити тест на вагітність в домашніх умовах?

Якщо настання вагітності вкрай небажано, і жінці у що б то не стало потрібно в найкоротші терміни дізнатися про неї, скориставшись ультрачувствительным тестом, вона зможе отримати цікавить відповідь навіть до виявлення затримки.
Пройшли часи, коли жінки мучились в сумнівах: настала довгоочікувана або навпаки, небажана вагітність. Сучасна наука полегшила життя жінок, створивши тести для визначення вагітності. Давайте розглянемо, які є тести.

Тести можуть бути наступних видів: планшетні, тести-смужки, струменеві. У всіх них принцип дії однаковий - хімічна реакція просякнуло тест реактиву і певного гормону ХГЛ, що міститься в сечі жінки.
Найдоступнішим з тестів, але менш точним є тест-смужка. Його опускають в ємність з сечею і чекають результату у вигляді забарвлених смужок.

Планшетний тест більш складний, тут потрібно при собі мати піпетку, з допомогою якої в один з двох віконець тесту вводиться сеча. Результат стає видним в іншому віконці.
Однак найзручнішим тестом вважається струменевий тест. Тут ніяких додаткових пристосувань не потрібно, ні піпеток, ні ємностей. При сечовипусканні потрібно потримати тест під струменем і вже через хвилину буде відомий результат.

Через скільки днів після зачаття покаже тест на вагітність правильний результат? Тим, кому не терпиться дізнатися про настання вагітності в найближчі терміни після статевого зносини без використання протизаплідних засобів, необхідно знати, що жіночий гормон ХГЛ не завжди присутня в сечі жінки. Він з'являється тільки через тиждень, навіть десять днів після «результативного» статевого акту. Ось вам і відповідь - через скільки тест показує вагітність?

Тобто після статевого акту, під час якого могла настати вагітність, повинно пройти не менше семи днів, і тільки після цього терміну можна тестуватися на вагітність. Однак жінки повинні враховувати ту обставину, що через тиждень і навіть дві цього гормону в сечі може бути в недостатній кількості, і тоді тест може показати помилковий, тобто негативний результат. Тому було б непогано зробити через тиждень після першого повторний тест, особливо тим жінкам, для яких вагітність вкрай небажана. В даному випадку не можна ризикувати і потрібно перестрахуватися.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua