← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Тест на вагітність коли робити

Коли робити тест на вагітність?

Тест на вагітність коли робитиТест на вагітність коли робити? Начебто і не дуже важка ця наука - скористатися предметом самостійної діагностики цікавого положення, однак іноді дівчата роблять прикрі помилки при проведенні тестів, з-за чого результат виходить невірним. Давайте розглянемо основні правила, яких потрібно дотримуватися при діагностиці вагітності, та основні помилки, які призводять до спотворення результатів.

Коли робити тест на вагітність? Якщо ми говоримо про дату, то найкраще дочекатися першого дня затримки менструації. Саме така рекомендація є абсолютно на всіх упаковках тестів на вагітність. Але багато жінок не хочуть чекати так довго після ймовірного зачаття і починають тестуватися вже через 10 днів після овуляції, тобто до початку затримки менструації. І, відповідно, більшість з них отримує або неправильні, або сумнівні результати. Друга полосочка, що означає присутність ХГЛ («гормону вагітності») в сечі жінки, може не проявитися або проявитися ледве-ледве помітно, так, що інтерпретувати результат буде неможливо. Тому, порада тим жінкам, у яких не вистачає терпіння дочекатися потрібного терміну для діагностики: здайте аналіз крові на ХГЛ. Ось він як раз показує достовірний результат вже через 10 днів після можливого зачаття. Безкоштовне напрямок лікар вам навряд чи дасть, якщо ви не стоїте на обліку по безпліддя, але здати цей аналіз можна і платно. Завжди тримайте в голові тест на вагітність коли показує вірний результат і не хвилюйтеся завчасно.

А в який час доби краще робити тест? Рекомендується вранці, після пробудження, для того, щоб концентрація хоріонічного гонадотропіну була максимальною, достатньою для того, щоб у разі позитивного результату виявилася друга смужка. Це що стосується ранніх термінів. А в другій половині першого триместру і пізніше тест на вагітність, коли краще робити: вранці, вдень або ввечері - не має ніякого значення. Запитаєте: а навіщо робити тест на таких великих термінах, коли вже і лікар при гінекологічному огляді зможе поставити вірний діагноз, і на УЗД вже видно плід? А справа в тому, що таким нехитрим способом жінки намагаються виявити можливу загрозу викидня або завмерлу вагітність, що в корені невірно. Якщо на великому терміні вагітності тест раптом став від'ємним, це означає тільки те, що він не якісний.

У висновку перерахуємо причини, за якими тести показують неправильні результати.

1. Занадто рання діагностика (раніше початку затримки менструації).

2. Виконання тесту не в ранкові години як рекомендується.

3. Не якісна тест-смужка (можливо, вона зберігалася при порушеннях температурного режиму або прострочена).

4. Оцінка результату раніше або пізніше часу, зазначеного в інструкції.

5. У жінки є захворювання, в результаті якого підвищується рівень ХГЛ.

Таке буває при деяких онкологічних захворюваннях, наприклад.

Приблизний алгоритм дій для тих, хто сумнівається в результаті.

1. Купити і зробити пару тестів з більш високою чутливістю від інших фірм-виробників.

2. Виміряти базальну температуру з ранку, не встаючи з потіли. Якщо буде вище 37 градусів, швидше за все, вагітність є.

3. Здати аналіз крові на ХГЛ. У цьому випадку достовірність результату навіть не обговорюється.

4. Сходити на прийом до гінеколога. Лікар зможе поставити термін вагітності (якщо вона є), якщо затримка триває більше 2-3 тижнів.

5. Зробити УЗД. Таким чином, можна досить точно не тільки діагностувати наявність плідного яйця, але і дізнатися його розташування. Якщо всі ознаки цікавого положення присутні, а на УЗД не видно ембріона в матці, при всьому при тому, вже почалася затримка, то велика ймовірність того, що ембріон почав розвиватися поза матки, а це дуже небезпечно.

Тести на вагітність, безумовно, зручні і доступні. Навчитися ними користуватися і знати особливості діагностики вагітності повинна кожна дама, що ведуть статеве життя.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua