← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Тест на вагітність хибнопозитивний

Чи може тест на вагітність бути хибнопозитивним

Коли буває хибнопозитивний тест на вагітністьТест на вагітність хибнопозитивний - рідко, але трапляється. Адже навіть самі сучасні засоби експрес-оцінки показників рівня гормону ХГЛ мають невелику похибку. Але це лише одна з причин такого неоднозначного результату. Про те, чи може тест на вагітність бути хибнопозитивним і чому так відбувається розглянуто нижче.

Звідки беруться смужки

Тести останнього покоління мають надчутливістю, багато з них здатні показати правильний результат навіть за кілька днів до початку менструації. Звичайні ж, недорогі, дають відносно точний, до 90-94%, відповідь вже в перший день затримки.

Абсолютно всі тести на вагітність мають схожий принцип дії: вони просочені спеціальними речовинами, які реагують на присутність в сечі особливого гормону ХГЛ. Його розробка починається в організмі майбутньої матері приблизно через добу після імплантації яйцеклітини. Показники ХГЛ ростуть в геометричній прогресії, і вже на 7-8 день після зачаття гормони досягають тієї концентрації, яку здатні «вловити» тести. При цьому, якщо потрібно отримати достовірну відповідь після самого першого дня затримки, то цілком може бути, що друга смужка (при наявності вагітності) може виявитися досить слабо, оскільки рівень гормонів в організмі порівняно низький. Відповідно, із збільшенням строку, що пройшов від зачаття, до 2-3 тижнів, колір другої лінії буде ставати яскравіше. Але тест на вагітність може помилятися, наприклад, у випадках, коли спостерігаються проблеми зі здоров'ям жінки, причому не тільки гінекологічного характеру, або при використанні неякісної діагностичної продукції.

Коли смужкам не можна вірити

Нижче розглянуто докладний список причин, коли буває хибнопозитивний тест на вагітність з докладними коментарями до кожного пункту.

1. Минулий термін придатності продукту - тобто реактиви можуть просто не спрацювати і показати як наявність вагітності при її фактичній відсутності, так і навпаки;

2. Недотримання техніки проведення тесту. Уважно читайте прикладену інструкцію з використання засобу.

3. Хибнопозитивний результат тесту на вагітність часто спостерігається після нещодавно зробленого аборту, викидня, або після переривання позаматкової вагітності. Рівень гормонів ХГЛ в крові знижується поступово, тому ще протягом декількох тижнів ви цілком можете спостерігати дві смужки.

4. Іноді трапляється, що викидні відбуваються на дуже ранніх термінах. Наприклад, проводячи чутливий тест на вагітність за пару днів до передбачуваного календарного початку менструації, ви можете отримати позитивний результат. Але як факт - вже трапився викидень, а друга смужка на тесті обумовлена лише рівнем гормонів у крові. Тоді «критичні дні» приходять вчасно, а показник тесту можна вважати хибнопозитивним.

5. Часто при наявності гінекологічних проблем у жінки, наприклад, кісти яєчника або пухлин різного типу, тести можуть давати помилковий результат.

6. Зверніть увагу, що прийом лікарських засобів, у складі яких присутній гормон ХГЛ - це препарати «Прегніл», «Прогінова», «Профазі» і деякі інші, також може дати хибнопозитивний результат.

При будь-яких сумнівах в результатах проведеного тесту необхідно зробити ще один. Якщо він виявиться хибнопозитивним, слід звернутися до гінеколога для виключення можливих захворювань.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua