← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Тест на вагітність після овуляції

Коли робити тест на вагітність

На який день після овуляції можна робити тест на вагітністьТест на вагітність після овуляції - коли його можна робити, через скільки днів очікується достовірний результат? Все залежить від того, який чутливості діагностичне засіб використовується і наскільки точно дотримується інструкція.

До речі, якщо в неї заглянути, то напевно там буде написано про те, що слід тестуватися тільки з першого дня затримки. За допомогою цієї рекомендації виробники намагаються скоротити кількість хибно-негативних результатів. Однак багато жінок розповідають про те коли робити тест на вагітність має сенс і називають проміжок часу до початку затримки менструації. Хтось каже, що отримати точну інформацію можна за 2 дні до затримки, а хтось говорить про 4-5 днів.

Чому такі різні результати? Справа в тому, що той, на який день після овуляції можна робити тест на вагітність в чому залежить від чутливості діагностичного засобу. Як відомо, тести розробляються таким чином, щоб показувати наявність в сечі жінки гормону ХГЛ. Але один тест може «схопити» його концентрацію в 25 одиниць, а інший - в 10. Різниця є. Якщо робити тест на вагітність на 7-10 день після овуляції, то у випадку відбулося зачаття можна отримати слабоположительный результат. Чому «слабоположительный»? Справа в тому, що друга полосочка з-за малого вмісту в сечі ХГЛ видно слабо. Однак і це слід розцінювати як позитивний результат. При слабко вираженій другій поличці потрібно переробити тест через 2-3 дні, вона повинна стати яскравіше. Тільки врахуйте, що ХГЧ починає вироблятися зазвичай не раніше, ніж через 7-8 днів після зачаття (можна рахувати від овуляції). Тестуватися раніше цього часу не має сенсу.

Як підвищити шанс отримати достовірний результат? Звичайно, краще почекати першого дня затримки менструації. Але якщо зовсім невтерпеж, то через 10 днів після того, як став тест на овуляцію позитивний, можна купити струменевий тест з чутливість 10 ммо/мл і зробити його з ранку. Вночі бажано не мочитися для того, щоб концентрація ХГЛ (якщо він є) в сечі була максимальною і достатній для визначення цього гормону з допомогою тесту.

Врахуйте, що є більш надійний засіб для визначення вагітності на такому ранньому терміні - це аналіз крові на той же гормон - ХГЛ. Цей аналіз здатний зафіксувати мінімальне підвищення концентрації цього гормону в крові.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua