← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Тест на вагітність в домашніх умовах

Домашні тести на вагітність

Як зробити тест на вагітність в домашніх умовахТест на вагітність в домашніх умовах проводиться дуже просто - достатньо купити недорогу «смужку» в аптеці, зібрати порцію ранкової сечі і зробити нехитру маніпуляцію, детально про яку розказано в інструкції по застосуванню. Це просто, але от визначити вагітність без тесту в домашніх умовах вже складніше, і отримати гарантований, правдивий результат у вас навряд чи вийде. Але якщо вам не терпиться дізнатися ваше «положення», можна спробувати скористатися народними способами, докладно про які мова піде нижче.

Прийоми наших бабусь

Як зробити тест на вагітність в домашніх умовах відоме практично кожній жінці, що ведуть статеве життя. Якщо мова йде про продукт, куплений в найближчій аптеці, то все, що вам потрібно - це зібрати порцію ранкової сечі в будь-яку ємність, опустити в неї смужку тесту, або капнути пару крапель рідини в спеціальну лійку, трохи почекати і отримати відповідь, точність якого буде до 96-98%. Звичайно, якщо ви проводили тест вже після затримки, тобто так, як рекомендують лікарі і виробники.

Деякі надчутливі діагностичні пристрої також можуть показати наявність вагітності ще до очікуваного початку менструації. Але є і народні способи визначити «цікаве положення» за допомогою підручних засобів, наприклад, можна провести тест на вагітність з содою дому - що може бути простіше. Рецепт, який знали ще наші бабусі, полягає в тому, що потрібно зібрати порцію ранкової (це обов'язково) сечі в кількості 100 мл, опустити туди чайну ложечку звичайної харчової соди і поспостерігати за реакцією. Якщо порошок зашипів, пішла видима реакція, то вагітності немає. Якщо ж сода випала осадом на дно ємності, то результат можна вважати позитивним. Існує і інший спосіб - домашній тест на вагітність з йодом. Для нього вам знадобиться зібрати ранкову сечу в ємність і додати туди кілька крапель йоду. Цятки злилися в одне - ви вагітні, розчинилися - ні. Другий спосіб провести цей же тест - просочити сечею листок паперу, потім капнути йод. Поспостерігайте, як зміниться колір паперу - якщо стане фіолетовим або фіолетовим, то результат можна вважати позитивним, якщо синім - негативним. Ось так, здавалося б, просто і без будь-яких покупних тестів можна дізнатися вагітна чи ні.

Розвінчуємо міфи

Якщо визначити вагітність було б так просто, то компанії-виробники тестів залишилися не у справ. На жаль, подібні маніпуляції з содою і йодом не можуть дати точних результатів про стан жінки. Зі шкільного курсу хімії відомо, що сода - по суті, луг, дає видиму реакцію при взаємодії з кислим середовищем. Тобто давати бурхливу реакцію натрій двовуглекислий буде в тому випадку, якщо сеча має кислотний PH. А він може залежати і від роботи нирок, і навіть від того, що ви з'їли або випили напередодні ввечері. Тому вірити чи ні такого тесту, вирішувати вам.

Що стосується йоду і проведення проби з його використанням, то папір дійсно може посиніти, але за умови, що в порцію сечі якимось чином потрапив крохмаль. Наприклад, ви погано помили ємність, куди вранці збирали рідина для проведення досліджень». Тобто достовірність такого тесту, з точки зору здорового глузду, дорівнює нулю. При наявності сучасних способів визначення вагітності гінекологи рекомендують не займатися експериментами, а купити будь-який, навіть самий недорогий тест на вагітність і провести відповідну діагностику. Тільки так ви зможете з точністю до 98% визначити своє положення і вчасно звернутися до лікаря.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua