← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Тест на овуляцію не показує овуляцію

Чому тест на овуляцію не показує дві смужки

Чому тест на овуляцію не показує овуляціюТест на овуляцію не показує овуляцію - іноді трапляється й таке у жінок, які планують дитину. Обманюють тести, чи є причина такого від'ємного результату?

Багато хто вважає, що проблема в тому, що тест на овуляцію неякісний. Такий варіант можливий. Але при ньому зазвичай не видна не тільки друга смужка, але і перша, контрольна, яка також не проявляється. Найчастіше виною стають порушення проведення інструкції. Наприклад, жінки перевіряють результат через більш короткий термін, ніж вказано на упаковці.

Чому тест на овуляцію не показує овуляцію в деякі менструальні цикли? Таку ситуацію можна вважати нормою, так як овуляція у жінок буває не щомісяця. І тим більше у жінки ановуляционных (без овуляції) циклів, чим вона старша. З віком запас яйцеклітин в яєчниках знижується, так само як і репродуктивні можливості.

Ще однією причиною може бути прийом жінкою деяких лікарських препаратів. Наприклад, абсолютно марно намагатися зловити овуляцію під час прийому оральних контрацептивів, які цей самий процес блокують, за рахунок чого і досягається їх контрацептивний ефект.

І, нарешті, причиною невдалої діагностики може стати неправильно вибраний проміжок часу для цього. Є одна нескладна формула, яка допомагає визначитися з датою початку тестування. Для цього потрібно знати тільки середню тривалість свого менструального циклу. Найпростіше, а часто і результативніше, буде проводити діагностику жінок з регулярним циклом. Тривалість менструального циклу відраховується від першого дня однієї менструації до першого дня наступної. Наприклад, якщо у жінки менструальний цикл дорівнює 28 дням, то потрібно від 28 відняти 17. Вийде 11. Саме з 11 дня циклу потрібно робити тести. Якщо ж у жінки цикл не регулярний, тривалість в один місяць, наприклад, дорівнює 29 днів, в іншій 38, а в третій 33, то потрібно знайти середнє арифметичне, тобто скласти числа 29, 38 і 33 і потім розділити на 3. Виходить близько 33. 33 - 17 = 16. Діагностику потрібно починати з 16 дня циклу.
Для отримання достовірного результату краще використовувати для тестів не ранкову сечу, як рекомендують у випадку з тестами на вагітність, а денну чи вечірню.

Уточнити з великою точністю наявність овуляції легко за допомогою УЗД. А про те вийшло на цей раз зачати дитину можна дізнатися вже через 2 тижні після сприятливого для зачаття періоду. Для отримання цієї інформації можна використовувати різні діагностичні засоби. Але те, що тест на овуляцію показує вагітність - неправда, так як він реагує на наявність у сечі жінки зовсім іншого гормону. Для визначення ж вагітності використовуються схожі тест-смужки, але реагують на хоріонічний гонадотропін - гормон, який починає утворюватися приблизно через 7-10 днів після овуляції.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua