← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Тест на овуляцію показує вагітність

Чи може тест на овуляцію показати вагітність

Чи може тест на овуляцію показати вагітністьТест на овуляцію показує вагітність - хіба таке можливо? Багато вважають, що визначення вагітності і відповідного часу для зачаття, тобто овуляції - це практично одне і те ж, проте це не так. Тому давайте розберемося, чи може тест на овуляцію показати вагітність, і якщо так, то в яких випадках.

Гормон гормону ворожнечу

Для визначення овуляції ви купуєте тести, які просочені реактивами для виявлення гормону ЛГ (лютеїнізуючий гормон) в сечі. Його максимальна концентрація буває як раз в період виходу яйцеклітини і її проходження по маткових трубах, що займає приблизно 2 дні. І саме в ці 48 годин ймовірність зачаття максимально велика. Тобто після проведення тесту на овуляцію ви отримуєте 2 чіткі смужки саме в тому випадку, коли остання відбулася.

Якщо ж ви хочете визначити ваше "цікаве положення", то для цього вам потрібен інший тест - так само просочений реактивами, але які реагують на гормон ХГЛ. Вже на перший день затримки з імовірністю 95-98% можна визначити, вагітні ви чи ні. І хоча методика проведення тестів однакова, ви, можливо, звернули увагу, що вони реагують на різні гормони. У першому випадку це ЛГ, у другому - ХГЛ. Тобто тест на овуляцію не допоможе вам визначити вагітність і навпаки - пристосування, призначене виявити настало зачаття, марно в підрахунку часу овуляції.

Багато хто помилково задаються питанням, чому тест на овуляцію показує вагітність на ранніх термінах - так от, поява двох смужок - це просто випадковість. Така діагностика не має інформаційної цінності. Для визначення вагітності вам потрібно придбати відповідний тест, або здати кров на гормон ХЧГ.

Які ще результати ви можете отримати

Буває і так, що тест на овуляцію не показує овуляцію з першої спроби. Перша причина цього - неправильно вибраний час для його проведення. Для того щоб визначити потрібний період, відніміть від звичайної тривалості вашого циклу число 17 (наприклад, цикл 28 днів: 28-17=11). Тобто починаючи з 11-го дня циклу і наступні 5 днів вам потрібно проводити діагностику. Якщо ж все це час смужка одна, то це може бути пов'язано з деякими захворюваннями і порушеннями в роботі організму. Так, овуляція може бути відсутнім взагалі, якщо у вас діагностовано дисфункція щитовидної залози, захворювання яєчників, серйозні порушення менструального циклу, а також стрес. У цьому випадку, для відновлення нормального функціонування репродуктивної системи вам потрібно звернутися до лікаря. З іншого боку, навіть у здорових жінок не можуть один раз на рік проходити ановуляторні цикли (без овуляції). І таких ановуляторних циклів стає тим більше, чим ближче менопауза.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua