← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Тест на овуляцію позитивний

Питання про позитивний тест на овуляцію

Тест на овуляцію позитивний, а овуляції немаєТест на овуляцію позитивний - це радісний момент для жінок, які планують вагітність, але викликає безліч питань. Ми розглянемо деякі з них і пояснимо, як діяти в тій чи іншій ситуації.

1. Якщо тест на овуляцію позитивний коли займатися сексом буде найбільш результативно для зачаття? Для відповіді на це питання потрібно прочитати інструкцію до тесту. Зазвичай гормон ЛГ, завдяки якому з'являється друга смужка на тесті, починає вироблятися за 1-2 доби до овуляції. Відповідно, цей період є найсприятливішим у даному випадку.

Але іноді буває, що тест на овуляцію позитивний, але вагітність не наступає - чому так відбувається? Причин може бути безліч. На жаль, присутність овуляції не гарантує швидке настання вагітності. Перешкодити цьому може непрохідність маткових труб, яка не дає відбутися зустрічі сперматозоїдів і яйцеклітини або що ще гірше - призводить до позаматкової вагітності.

Проблема може бути і гормонального характеру - відбувається викидень на ранньому терміні, коли вагітність ще не фіксується ніякими діагностичними засобами, з-за нестачі гормону прогестерону.

Не можна заперечувати і те, що буває так звана імунологічна несумісність між подружжям, при якій в жіночому цервікальному каналі (шийці матки) утворюються антитіла, згубні для сперматозоїдів. Тобто ті навіть в тіло матки проникнути не можуть, не кажучи вже про яйцеклітини.

Трохи рідше проблеми виникають по причині наявних великих новоутворень в порожнині матки, що заважають впровадженню в її стінку заплідненої яйцеклітини. Запущений ендометріоз - також часта причина безпліддя.

І, нарешті, «винуватцем» проблем із зачаттям може бути чоловік, в спермі якого мало життєздатних і рухливих сперматозоїдів.

Якщо у пари не виходить зачати дитину протягом 1-2 років регулярного статевого життя - це привід до детального обстеження кожного чоловіка.

2. Тест на овуляцію позитивний, а овуляції немає на УЗД і не визначається іншими способами. Тут можливо два варіанти - або дійсно овуляція не настала, або інший спосіб діагностики дав збій. Можливий хибнопозитивний результат при прийомі деяких гормональних препаратів. Не слід вважати позитивним тест, при якому друга смужка блідіше контрольної. Це написано в кожній інструкції, але ця умова часто ігнорується жінками.

Якщо ж тест на овуляцію позитивний, а базальна температура низька, то це саме час для статевого акту. І якщо немає серйозних проблем з репродуктивною системою у чоловіка і жінки, зачаття дуже ймовірно. Так як під час овуляції базальна температура максимально знижена. А відразу після овуляції спостерігається її різке зростання.

Однак якщо ви користуєтеся тестами для визначення сприятливих для зачаття днів, то у вимірюванні температури зовсім немає необхідності, це зайве. Цими вимірами займалися тоді, коли не було інших доступних та інформативних способів відстеження овуляції.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua