← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Тест на овуляцію

Тести на овуляцію: правила виконання і читання результатів

Тест на овуляцію в домашніх умовахТест на овуляцію - проба, яку роблять багато жінок, щоб визначити відповідний час для зачаття малюка. Адже тільки протягом 2-х днів, які зазвичай припадають на середину менструального циклу, може відбутися зачаття. Тест смужки на овуляцію, які реагують на наявність гормону ЛГ (лютеїнізуючого) в сечі, показують результат з достовірністю 96-98% і поряд з багаторазовими тестами допомагають у плануванні вагітності.

Як і в який час визначають овуляцію

Важливо знати, що проводити діагностику потрібно приблизно в середині циклу. Лікарі і виробники рекомендують наступну формулу для обчислення найбільш ймовірного часу овуляції: визначте тривалість менструального циклу (скажімо, 30 днів) і відніміть від неї число 17 (30-17=13). Тобто саме починаючи з 13-го за рахунком дня вам потрібно проводити тест. Можна використовувати одноразовий і багаторазовий тест на овуляцію, що представляє собою невеликий, зручний для самостійного використання прилад.

Якщо ви купили набір одноразових смужок, то щоранку протягом 5 днів - саме тих, що в середині циклу, вам потрібно збирати невелику порцію сечі і опускати в ємність з нею один із тестів. Достовірний результат зазвичай з'являється через 40 секунд і, в залежності від того сталася овуляція чи ні, може бути позитивним (дві смужки) або негативним (одна контрольна смужка). Тест на овуляцію позитивний у разі, якщо в сечі присутня висока концентрація гормону ЛГ. Ви бачите дві яскраво виражені лінії, саме в цей час найбільш велика вірогідність зачаття. Якщо ж смужка одна, або дві, але друга виявилася дуже слабо, це можна інтерпретувати як негативний результат. Овуляція ще не настала - у цьому випадку ви повинні продовжувати робити тести, або процес виходу яйцеклітини вже завершено - тобто ви почали проводити випробування занадто пізно.

Варто мати на увазі, що результати тесту на овуляцію в деяких випадках можуть показувати неправдиві дані. Таке відбувається, якщо порушена інструкція по використанню, є захворювання, що впливає на гормональний фон організму, або приймаються деякі лікарські препарати або біологічно активні добавки. У цьому випадку найбільш точним методом визначення овуляції буде проведення тестів, а УЗД.

Що таке багаторазові тести

Якщо протягом тривалого часу у вас виникають проблеми з зачаттям, і лікар рекомендує робити тест на овуляцію в домашніх умовах кожен місяць, ви можете придбати невеликий прилад багаторазового використання. Зручність його застосування полягає в тому, що для проведення випробування вам лише потрібно капнути трохи сечі в спеціальне віконце. Всього протягом циклу потрібно буде зробити від 10 до 20 подібних проб. Прилад буде показувати ступінь фертильності (від низької до дуже високої) кожен день, при цьому будуть враховуватися не тільки самі підходящі для зачаття добу, але і час, коли запліднення яйцеклітини малоймовірно або взагалі виключено. Тому багато пар використовують багаторазові тести не тільки для планування малюка, але і навпаки - в якості джерела інформації про «безпечні» дні, коли запліднення відбутися не може.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua