← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Тест на підтікання навколоплідних вод

Тести для визначення підтікання навколоплідних вод

Тест-прокладка для визначення підтікання навколоплідних водТест на підтікання навколоплідних вод може стати чимось на зразок палички-виручалочки в складній ситуації, коли у жінки підозрюється дана патологія. Амніотична рідина, що оточує малюка в плодовому міхурі весь період вагітності, в нормі повинна вилитися не раніше 38 тижнів або вже під час переймів. Розрив або надрив плодової оболонки на більш ранніх термінах може призвести до передчасних пологів або інфікування дитини і матері.

Якщо відбувається відходження вод, то не помітити це зазвичай складно. Об'єм рідини досить великий. Запаху і кольору вони майже не мають. Але коли на міхурі утворюються лише тріщини, і відбувається підтікання навколоплідних вод, то це часто залишається непоміченим або приймається за вагінальні виділення або сечу.

Ознаки підтікання амніотичної рідини можуть зникнути вже через годину після появи. Тому лікарю на прийомі діагностувати порушення цілісності плодового міхура буває непросто. Іноді при огляді на кріслі вагітну просять покашляти. При цьому повинно виділитися деяку кількість навколоплідної рідини (якщо плодовий міхур надорван). Але іноді її можна переплутати з сечею. Тому метод недостатньо достовірне.

Для визначення можливого підтікання рідини з плодового міхура в домашніх умовах можна використовувати спеціальні прокладки і тест-смужки. Принцип їх роботи полягає в реакції на лужну середу навколоплідних вод. Застосовується при їх виготовленні індикатор Нитразин змінює в такому випадку свій колір з жовтого на блакитний. Деякі захворювання можуть спровокувати хибнопозитивні результати. Тому при досить високій чутливості цього способу, достовірність його не абсолютна. Рівень рН змінюється в піхву при попаданні в нього навколоплідних вод. У нормі кисле середовище піхви. При підтіканні рівень кислотності повинен знижуватися. Провести аналіз можна в медичному закладі, здавши мазок з піхви. Тут результати також можуть спотворюватися інфекційними гінекологічними захворюваннями і вагінальним дисбактеріозом.

Ще можна довіритися фахівцеві, який точно знає як визначити підтікання навколоплідних вод за допомогою тесту. Він візьме мазок з піхви і відправить його в лабораторію для вивчення проби під мікроскопом. Кристалики висохлих навколоплідних вод створюють вигадливий малюнок, що нагадує листя папороті. Метод допускає неточності через багатьох факторів. Попадання виділень цервікального каналу, сперми, кров'янистих виділень можуть збити з толку лаборанта.

Високу точність має метод введення барвника в навколоплідну рідину при амниоцентезе. Тампон, поміщений в піхву, профарбовується вже через 20-30 хвилин після введення індигокарміну. Це експрес-тест для визначення підтікання амніотичної рідини, достовірність якого 100%. Але у нього дуже багато недоліків, зв'язаних з ризиком кровотечі, інфікування, провокування передчасних пологів через прокол плодових оболонок.

Досить точні результати дає тест прокладка для визначення підтікання навколоплідних вод (Амнишур). Визначення походження виділень відбувається за рахунок реагування на концентрацію плацентарного альфа мікроглобуліну. Виділяється він клітинами плаценти. І при відсутності пошкоджень міхура не повинен виявлятися в піхву. На достовірність результату не впливають ні захворювання, ні інші рідини.

Придбати тест Амнишур можна в деяких аптеках, зазначених на офіційному сайті або замовити через інтернет. Прокладки і тести, що орієнтуються на рівень рН, доступні для покупки практично в будь-якій аптеці. А мазки можуть прийняти у вашій жіночій консультації або приватній клініці. Вибір за вами і нехай головним порадником стане лікар, якому ви довіряєте.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua