← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Тест смужки на овуляцію

Як користуватися тест-смужками на овуляцію

Скільки днів тест на овуляцію показує 2 смужкиТест смужки на овуляцію - це самий простий і точний спосіб дізнатися саме ті дні, коли ймовірність зачаття дитини максимальна. Тому жінкам, які не можуть завагітніти досить тривалий час, або ретельно планують народження малюка, рекомендується проводити спеціальні тести, що дозволяють визначити овуляцію майже напевно. Як робити подібні дослідження, як правильно вибрати час для тестування, як інтерпретувати результати читайте нижче.

Коли вірогідність вагітності висока

Приблизно в середині менструального циклу в організмі починає активно синтезуватися особливий гормон ЛГ (лютеїнізуючий), який «запускає овуляцію», тобто призводить до розриву фолікула з яйцеклітиною. І якщо яйцеклітина протягом найближчих 1-2 доби зустрінеться зі сперматозоїдом, то відбудеться запліднення, і настане вагітність. Але так як після виходу з яєчника клітина живе всього (приблизно) добу, дуже важливо визначити час овуляції, щоб зачаття відбулося напевно. Цьому можуть допомогти спеціальні тести, які вільно продаються в аптеках. Зазвичай упаковка містить 5 смужок для тестування на визначення овуляції, 2 тести-смужки на вагітність, а також контейнери для збору сечі.

Коли потрібно проводити тест на овуляцію

Основа такого дослідження - перевірка вмісту гормону ЛГ в організмі. Робляться тести просто: достатньо зібрати порцію сечі, але не вранці (як для тесту на вагітність), а в середині дня або ввечері. Після слід занурити в неї тест і почекати появи результату: ймовірність зачаття найбільш велика, якщо ви побачили дві яскраві смужки тесту на овуляцію. Якщо ж одну - продовжуйте дослідження ще кілька днів. Щоб досить точно розрахувати час проведення таких досліджень, потрібно від кількості днів циклу відняти 17. Наприклад, якщо ваш менструальний цикл становить 29 днів, то тестування слід почати на 12-й (29-17=12). Якщо ж місячні приходять нерегулярно, то за кількість днів рекомендується взяти мінімальну тривалість вашого циклу.

Як читати результати

Отже, розрахувавши час проведення дослідження, вам потрібно правильно інтерпретувати (читати) його результати. Наприклад, якщо тест на овуляцію показав дві смужки коли можливе зачаття - при статевому акті протягом 48 годин після одержання даного результату. У цьому випадку ймовірність настання вагітності дуже висока. Сучасні тести дуже чутливі, їх достовірність - до 99%. Тому одна смужка тіста показує, що яйцеклітина ще не вийшла з яєчників, тобто супроводжує процес гормон ЛГ в сечі відсутній. Бліда смужка тесту на овуляцію говорить про те, що викид ЛГ в достатній кількості ще не відбувся, у цьому випадку вам потрібно продовжувати тестування до тих пір, поки друга смужка стане такою ж яскравою, як і перша, контрольна. Зазвичай максимальна концентрація гормону в сечі виявляється протягом 48 годин (саме в цей час яйцеклітина рухається по матковій трубі і готова до зустрічі зі сперматозоїдом), тобто на питання про те, скільки днів тест на овуляцію показує 2 смужки, можна відповісти - приблизно 2 дні. Саме в ці двоє доби вірогідність зачаття максимальна.

Зверніть увагу, що тест не завжди дає вірний результат. На нього можуть вплинути деякі прийняті гормональні препарати, наявність ряду захворювань, пов'язаних з дисфункцією яєчників, а також ниркова недостатність та ін Чималу роль в цьому питанні відіграє харчування, наприклад, якщо ваша їжа багата фітоестрогенами, або стався різкий перехід на вегетаріанську дієту або сироїдіння, результати тесту можуть бути псевдопозитивними. Враховуйте ці фактори при проведенні досліджень і при необхідності проконсультуйтеся з гінекологом, який може призначити УЗД (фолликулометрию) для найточнішого визначення овуляції.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua