← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Коли народжувати?

версія для друку

Коли краще народжувати?коли краще народжувати? краще народжувати до 30Коли краще народжувати дітей? Деколи у жінок і докторів думки діаметрально протилежні.

Є думка, що чоловік у житті повинен зробити три речі: побудувати будинок, посадити дерево і виростити сина. Основне ж призначення жінки - народити і виховати дітей. В останні роки молодь більше захоплена освітою і кар'єрою. І все частіше жінки воліють народжувати після 30 років.

Однак зачати в цей час куди складніше, ніж здається на перший погляд. Вся справа в тому, що з віком запас яйцеклітин в яєчниках ( він називається оваріальний резерв ) неухильно знижується. І чим старше жінка, тим менше у неї шансів завагітніти.Коротко про головне

Оваріальний резерв ( синонім - яєчниковий резерв, фолікулярний запас ) - кількість «сплячих» фолікулів в яєчниках жінки. Говорячи спортивною мовою, це - лава запасних. У кожному менструальному циклі частина цих фолікулів вступають в гру - починають рости. Але лише один в кінцевому підсумку починає лідирувати і, досягши розмірів 18-20 мм, овулирует. Зростаюча в ньому після овуляції яйцеклітина може бути запліднена сперматозоїдом і при вдалому збігу обставин імплантується в матку, давши початок нового життя. Інші ж фолікули, не дійшовши до фінішу, піддаються зворотному розвитку.Оптимальний час народжувати

коли краще народжувати? краще народжувати до 30В яєчниках у дівчинки, що знаходиться в утробі матері, присутні 7 мільйонів фолікулів.

Але коли у цієї дівчинки починається менструація, їх вже тільки 300-400 тисяч. Всього 1% із загального числа фолікулів, пройшовши довгий шлях природного відбору, овулирует.

Після 35 років кількість фолікулів у жінки швидко скорочується. Коли воно досягне тисячі, настає природна менопауза.

Успішна вагітність безпосередньо залежить від природної фертильності ( здатність до зачаття ). Найвища ймовірність зачати дітей - у здорових жінок від 20 до 25 років. Саме цей вік оптимальний для дітонародження.

З 25 років можливість природного зачаття знижується і до 40 років досягає лише 5%.

Причини зниження яєчникового резерву:
  • вік;
  • спадковий синдром передчасного виснаження функції яєчників;
  • операції на яєчниках.


Як діагностувати зниження?

УЗД. В ході дослідження обчислюють об'єм яєчників, підраховують кількість антральних фолікулів.

Визначення рівня гормонів крові: фолікулостимулюючого гормону ( ФСГ ) та лютеїнізуючого ( ЛГ ) в першу фазу циклу ( на 2-3 день ).

Є прямий зв'язок між рівнем цих гормонів і фолікулярним запасом. Підвищений вміст ФСГ - перша ознака, що кількість фолікулів на кінець.

Визначення концентрації ингибина-і антимюллерова гормону. На жаль, в Росії ці параметри визначають експериментально.Що робити, якщо запас знижений?

коли краще народжувати? краще народжувати до 30У кожному конкретному випадку проблема вирішується індивідуально. Якщо показники фолікулярного запасу дозволяють, проводиться програма ЕКЗ з використанням стимулюючих препаратів. Однак ефективність програми ЕКЗ в цьому випадку зовсім невелика - близько 15%.

Є і другий варіант - донорство яйцеклітин. Проте зважитися на це може не кожна.

Зазвичай донором яйцеклітини виступає молода здорова жінка. Згодом їх запліднюють спермою чоловіка пацієнтки. Отримані ембріони генетично чужорідні, однак настала вагітність зазвичай протікає нормально, і жінка-пацієнт доводиться біологічною матір'ю дитини.

На закінчення хочемо порадити - краще народжуйте дітей до 30 років. Адже в цьому віці фолікулярний запас зазвичай нормальний і чужого втручання не потрібно.на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua