← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Вагітність і пологи після 40 років

версія для друку

Їсти, спати і народжувати треба вчасно

вагітність після 40У наш час жінки все частіше народжують після 30. Подивіться на знаменитостей: Мадонна, Сьюзен Сарандон або Кім Бейсінгер народили, коли їм було вже за 40. Бажання спочатку зробити кар'єру і знайти стійке матеріальне становище, а тільки після цього стати матір'ю цілком зрозуміло.

Зрозуміло всім, крім гінекологів. Вони не втомлюються квапити жінок: мовляв, те, що легко у 22 роки, може бути неможливо в 32... Справа в тому, що яйцеклітини жінки старіють разом з нею. Після 30 років яйцеклітини зазвичай слабкіше в генетичному плані, та і взагалі менш життєздатні. До речі сказати, у чоловіків з віком сперма теж погіршується. Мова про зниження питомої кількості сперматозоїдів та їх рухливості. Так що затягування питання вагітності може обернутися обопільними проблемами. Принаймні, за даними медичної статистики, майже половина випадків причиною безпліддя подружніх пар після 30 років є проблеми репродуктивної системи чоловіка.

Нічого страшного, говоримо ми собі. Сучасна медицина може робити чудеса - ось ми ними скористаємося, коли прийде бажання стати матір'ю. На жаль, наука не вирішує всі проблеми. Фахівці попереджають: з віком шанси на успіх штучного запліднення знижуються. Коли жінці 30 з хвостиком, ймовірність успішного запліднення власної яйцеклітини в лабораторних умовах з наступною імплантацією в матку становить 33%. А після 40 - 43 років - менше 10%.

Вагітність - це велике навантаження на організм, і щоб він цю витримав навантаження, треба, щоб у вас було менше проблем зі здоров'ям. Зрозуміло, що з віком ми стаємо здоровішими не. Ось вам факти. Тільки у 15% жінок у віці від 25 до 30 років бувають викидні, а ось після 40 вже до 40% жінок не можуть виносити дитину. Заодно підвищується ризик народження дітей з вродженими захворюваннями.Справи сердечні

Труднощі з зачаттям дитини в пізньому віці - не єдина проблема тих, «кому за...». ( Нагадаємо, що в жіночих консультаціях «старородящими» називають жінок старше 25 років ). З віком стає важче прийти в норму після пологів. Дослідження показали, що у жінок, які народили першу дитину після 35 років, зростає ризик деяких захворювань в довгостроковій перспективі. Так, у п'ятдесятирічних жінок, які відкладали перші пологи до 35 років і довше, частіше зустрічається гіпертонія і діабет.

Ні, лікарі зовсім не виносять вам незаперечний вирок. Вони лише нагадують, що з роками ризик отримати серйозні проблеми з приводу вагітності зростає. Особливо якщо у вас є спадкова схильність до серцево-судинних захворювань.Що робити?

вагітність після 40Так що ж робити, якщо вам вже давно не 18, а підходящого чоловіка ви ще не зустріли і сім'ю не завели? Перевести годинник тому, звичайно, не вийде, проте вже зараз можна дещо зробити, щоб підстрахувати свою здатність до зачаття у майбутньому. Лікарі радять наступне:

  • Не паліть. Наука впевнена, що близько 13 % випадків жіночого безпліддя викликані саме курінням. Причому, не важливо, що написано на пачці - «легкі» або «суперлегкі». Цим оманливим компромісом ви своєму здоров'ю не допоможете.
  • Займайтеся спортом і харчуйтеся здоровою їжею, щоб залишитися стрункою всупереч віком. Між надлишком ваги і неблагополуччям вагітності є прямий зв'язок. Приблизно 12% всіх випадків жіночого безпліддя припадає на проблеми зі здоров'ям, спровоковані зайвою вагою.
  • Захворювання, що передаються статевим шляхом ( хламідіоз, гонорея та інше, інше, інше... ), є однією з найчастіших причин безпліддя. Не захворіти дуже просто - користуйтеся презервативом.
  • Заведіть корисну звичку щороку проходити медичний огляд ( тобто диспансеризацію ). Принаймні два рази на рік відвідуйте гінеколога. Ставитеся до процедур та рекомендацій медиків серйозно. Вибирайте тільки перевірені медустанови, щоб не стати жертвою неправильного лікування ( наприклад, операція, зроблена передчасно або взагалі без необхідності, може згодом призвести до безпліддя ). Якщо менструації у вас проходять нерегулярно або болісно, обов'язково покажіться лікареві.


на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua