← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Токсикоз, причини токсикозу

версія для друку

Токсикоз на ранніх, пізніх термінах вагітностітоксикоз, ранній токсикоз, причини токсикозу позбутисяТОКСИКОЗ ( нездужання на початку вагітності )- досить загадкове явище, з приводу якого не припиняються суперечки вчених. Наші поради допоможуть вам поліпшити свій стан і підготуватися до материнства.

Одні лікарі причиною токсикозу на ранньому терміні вагітності вважають «буйство» гормонів. Інші наполягають на генетичної схильності. Треті страждають на хронічні захворювання травної системи, які нерідко загострюються під час очікування малюка. Побутує також думка, що подібним чином імунітет жінки реагує на майбутню дитину, а токсикоз навіть корисний, так як разом з блювотними масами з організму виводяться токсини.

Але як би те ні було, всі фахівці сходяться в одному: токсикоз має психологічне підґрунтя. Нудота - вірний симптом неприйняття жінкою свого нового положення. Вона може придушувати емоції або взагалі не усвідомлювати їх, однак вони нікуди не зникають і вимагають виходу. Фізичне звільнення від психологічного дискомфорту - це і є блювота. Можливо, ви поки не готові до материнства. Але повірте: ви обов'язково впораєтеся з цією проблемою, і народження малюка офарбить ваше життя в яскраві кольори.Причини токсикозу

Кращий спосіб позбутися психологічної нудоти - це прийняти ситуацію такою, яка вона є. Спробуйте розібратися, що ви відчуваєте насправді. Вагітність радикально змінила ваше життя, і цілком природно, що ви відчуваєте не тільки захоплення.

Іноді вас долають сумніви, і це нормально. Але за подібними відчуттями часто ховаються невирішені проблеми. І тільки усвідомивши їх, ви зможете перемогти ранкові нездужання.

Відносини з чоловіком Ви не знаєте. Як улюблений сприйме таку важливу новину ( особливо якщо вагітність незапланована ) ? Боїтеся, що він не готовий до батьківства? Не хвилюйтеся, адже ви не випадково вибрали саме цього чоловіка в супутники життя. Розповідайте йому про все, що з вами відбувається, ділитися переживаннями. Нехай чоловік відчує свою причетність до чуда. Це неодмінно зблизить вас ще більше.

Новий спосіб життя , Звичайно, від келиха вина в свято і від сигарет доведеться відразу ж відмовитися. Зрозуміло, і від екстремальних видів спорту теж. Спочатку буде важко, а потім ви звикнете. Нехай здоровий спосіб життя залишиться для вас нормою, і після появи малюка на світ. У будь-якому випадку ви від цього тільки виграєте.

Фінанси Відома приказка «Дав Бог дитину - дасть і на дитину» перевірена століттями. Існують сотні способів економно розподіляти бюджет. Крім того, майбутній тато може влаштуватися ще на одну роботу, а ви після пологів спробуєте підробляти, не відлучаючись від малюка. Зрештою, близькі родичі навряд чи залишаться в стороні. Ви з усім впораєтеся!

Кар'єра і краса скоро в роботі настане пауза. Але ж це не назавжди, вірно? Багато фірм охочіше беруть жінок з дітьми, ніж без них, оскільки материнство навчає організованості та відповідальності. До того ж жінка, яка народила - це не обов'язково слабка і постійно вимагає відпочинку. Слідкуйте за собою, займайтеся гімнастикою, носити модний одяг.

Почуття провини Нездужання, особливо на перших порах вагітності, зрозуміло. Цілком природно, що вам частіше звичайного хочеться спати або лежати. Але, з іншого боку. Ви твердо засвоїли: вагітність - не хвороба. І тоді, щоб виправдати свою безпорадність, ви починаєте відчувати нудоту.

Жіночі проблеми Якщо ваше тіло пам'ятає попередній досвід невдалих вагітностей, то підсвідомо ви боїтеся знову пережити велике горе. Забудьте про минуле, налаштуйтеся на краще! В цей раз все буде добре, і зовсім скоро ви станете самої чудовою мамою на світі.

Стереотипи Наш мозок - досконалий биокомпьютер, він все сприймає буквально. І якщо ви впевнені в тому, що нудота вранці - невід'ємна супутниця вагітності, значить, її навряд чи вдасться уникнути. У такому разі найкращі ліки - час. Вже на третьому місяці від поганого самопочуття зазвичай не залишається і сліду.Боротьба з токсикозом

токсикоз, ранній токсикоз, причини токсикозу, пізній токсикоз, позбутисяНезважаючи на те, що причини токсикозу криються в підсвідомості, і нудота, блювання цілком матеріальні. І боротися з ними можна фізичними методами. Ось кілька порад, як позбавитися від ранкового токсикозу. Дотримуйтеся їх, і неприємні відчуття поступово зникнуть. Повірте, чим менше у вас буде сумнівів і більше впевненості в собі, тим краще ви будете себе почувати.

  • Не вставайте відразу, як тільки ви прокинулися, трохи полежте. І поснідайте, не піднімаючись з ліжка.
  • Їжте тільки ті продукти, які не викликають у вас огиду.
  • Більше гуляйте. На свіжому повітрі напади нудоти виникають набагато рідше.


Токсикоз на пізньому терміні

Токсикоз на пізньому терміні вагітності не можна залишати без уваги. Стежте за своїм самопочуттям, якщо:

  • почав різко збільшуватися вага;
  • з'явилися набряки, підвищився артеріальний тиск;
  • ви відчули сильний стрес;
  • у вас з малюком резус-конфлікт.

У подібних випадках важливо якомога раніше звернутися до лікаря і вжити заходів.на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua