← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Тонус матки симптоми

Ознаки тонусу матки при вагітності

Симптоми тонусу матки при вагітностіСимптоми тонусу матки можуть з'явитися на різних строках вагітності. Яким же чином можна діагностувати цю патологію (і патологію?) і що робити у разі її виявлення?

Основні ознаки напруги матки - це почуття скам'яніння, спазми в нижній частині живота. При тонусі в першому триместрі вагітності нерідко виникають хворобливі відчуття, схожі з тими, що виникають в період незадовго перед менструацією і під час неї. Цей ознака багатьох жінок вводить в оману. Вони чекають місячних і не підозрюють про те, що вагітні. Ці ознаки тонусу матки з'являються через зміни гормонального фону, і сучасні лікарі не схильні відносити періодичні спазми матки до ризику самовільного переривання вагітності. Матка скорочується в нормі у всіх жінок, не тільки у вагітних. Спазми можуть бути реакцією на фізичну активність, на переповнений сечовий міхур, виникати при запорі і т. д. Справа в тому, що матка має м'язовий шар - міометрій. Під час вагітності гормони забезпечують його відносний спокій, але повний спокій неможливий. Важливо в даному випадку стежити за своїм станом. Якщо частота виникнення спазмів стає більше, вони болючі, з'явилися коричневі або кров'янисті виділення з статевих шляхів - це вже початок викидня, а не норма.

У другому триместрі вагітності проблеми виникають рідше. Жінка звикається зі своїм цікавим положенням, стає спокійніше, а значить і тонус виникає рідше (нервове напруження - це одна з причин спазмів матки). Живіт ще не такий великий, тому жінці зручно перебувати в будь-якому положенні, що знову-таки сприяє спокійного стану міометрія. Але навіть це не означає, що не потрібно берегтися. Особливо це стосується жінок, у яких діагностована або підозрюється істміко-цервікальна недостатність, коли симптоми тонусу матки при вагітності можуть стати обтяжувальною обставиною, ризиком передчасних пологів. При ИЦН лікарі нерідко призначають лікарські препарати, що знижують тонус матки, навіть якщо його немає, просто в цілях профілактики. Окремо взятий локалізований гіпертонус, визначається на УЗД - це не показання для призначення лікування. Також, як тонус, який раптово знайшовся при вимірюванні лікарем або медичною сестрою довжини матки і об'єму живота на кушетці.

У третьому триместрі тонус може виникати не тільки через подразнення міометрія перерахованими вище причинами і бути не тільки одним з ознак загрози передчасних пологів, але і надавати позитивний вплив на організм і конкретно на шийку матки - готувати її до пологів. Такою підготовкою є перейми Брекстон-Хікса. Це безболісні, не тривалі скорочення матки. Якщо тонус матки симптоми має інші: відчуваються болі в області живота, що віддають в задній прохід, які неможливо зняти спазмолітиками, з'явилися кров'янисті виділення - це може бути ознаками початку пологів, а кров з піхви - бути ознакою дуже небезпечної патології - передчасне відшарування плаценти.

Будьте уважні до себе, і не забувайте повідомляти про своїх скаргах гінеколога.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua