← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Тонус матки в першому триместрі

Тонус матки при вагітності в першому триместрі

Тонус матки при вагітності в першому триместріТонус матки в першому триместрі вагітності може бути фізіологічним явищем або одним з ознак загрози мимовільного викидня, позаматкової або завмерлої вагітності. У яких випадках слід негайно звертатися до лікаря? Для цього потрібно згадати інші ознаки неблагополуччя вагітності.

1. Раптом зникли її ознаки. У багатьох жінок практично з початком затримки менструації збільшуються в розмірі і стають болючими молочні залози. І цей стан може зберігатися до самого кінця дев'ятого місяця. Якщо груди раптом стала безболісної - це повинно насторожити, можливо вагітність перестала розвиватися. На такі ж думки може навести раптове зникнення ознак токсикозу - нудоти, блювоти з ранку. Тоді як зазвичай ці явища поступово зникають до кінця першого триместру. І якщо до цього приєднується тонус матки, то це може означати викидень на тлі завмерлої вагітності. Якщо ви спостерігаєте щось схоже - не варто відразу хвилюватися, необхідно сходити до лікаря.

До речі, про зникнення ознак вагітності. Деякі жінки, які вже точно знають, що вагітні, продовжують періодично робити тести на вагітність, здавати кров на ХГЛ або вимірювати базальну температуру. Такі зміни, як: зниження рівня ХГЛ в крові, базальна температура менше 37 градусів, негативний тест на вагітність можуть бути непрямими ознаками завмерла. В таких випадках не завадить зробити УЗД матки.

2. Якщо з'явилися кров'янисті або коричневі виділення з піхви. Сильна кровотеча і тонус матки при вагітності найчастіше означають, що вже почався викидень. Якщо виділення незначні - можливе відшарування плодового яйця. Але в будь-якому випадку УЗД необхідно. Для довідки: коричневі виділення - це виділення з домішкою крові.

3. Лікування тонусу матки в першому триместрі вагітності може знадобитися в тому випадку, якщо є тривалі і досить сильні болі, які не дозволяють жити звичайним життям. Якщо лікар вважає, що в даній ситуації велика загроза викидня, зазвичай призначаються препарати прогестерону, так як саме його нестача у більшості випадків приводить до викидня, коли ембріон генетично здорова. А ще, болі можуть бути ознакою позаматкової вагітності. Тому тим жінкам, які не впевнені саме в матковій локалізації плодового яйця і відчувають болі в області матки, яєчників, попереку, необхідно зробити УЗД.

Якщо у вас з'явилися симптоми тонусу матки в першому триместрі вагітності, а це напруження у нижній частині живота, незначний біль у попереку, то в першу чергу вам потрібно розслабитися і заспокоїтися. Матка - це м'язовий орган. Він реагує на багато зовнішні і внутрішні фактори. Досить покашляти, чхнути, прийняти незручне положення тіла, ось і тонус з'явився. Якщо це фізіологічний стан, то воно пройде без всяких спазмолітиків, самостійно протягом декількох хвилин. Якщо ж тонус матки виступає ознакою швидкого викидня, то спазмолітики його запобігти не допоможуть. Але незважаючи на це, саме вони призначаються в подібних випадках російськими гінекологами та лікарями швидкої допомоги.

Так як тонус матки в першому триместрі причини має численні, все ви не зможете передбачити, то цілком достатньо буде просто дещо обмежити свою фізичну активність. Саме з причини нерідко діагностичної гіпертонусу матки, лікарі не рекомендують у перші тижні виконувати фізичні вправи, займатися спортом. Статеве життя також рекомендують обмежити.

Пам'ятайте, що вагітність - це не хвороба. Дихайте свіжим повітрям, правильно харчуйтеся, намагайтеся відчувати тільки позитивні емоції. Тоді ніякої тонус вам не буде страшний!Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua