← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Цистит під час вагітності

Цистит у жінок при вагітності

Лікування циститу під час вагітностіЦистит під час вагітності приносить чимало проблем. Саме по собі це захворювання являє собою запалення внутрішньої поверхні сечового міхура, але якщо все пустити на самоплив і не проводити ефективне лікування, хвороба стає хронічною і може стати причиною пієлонефриту - куди більш грізної патології. Власне, цистит при вагітності в більшості випадків і буває хронічним. А загострюється з-за деяких факторів, які властиві вагітності.

По-перше, це зниження імунітету. Із-за чого нерідко виникає дисбактеріоз піхви, і загострюються статеві інфекції. Щоб цього не сталося, слід планувати свою вагітність, а планування передбачає повне обстеження та лікування ІПСШ.

По-друге, тиск на сечовий міхур, який чиниться маткою, плюс зниження тонусу сечового міхура через дії гормону прогестерону. Таким чином, при сечовипусканні сечовий міхур залишає не вся сеча, а її залишки - це сприятливе середовище для розмноження бактерій.

Існує кілька профілактичних заходів, з допомогою яких можна знизити ймовірність рецидиву захворювання.

1. Не можна переохолоджуватися.

2. Правильне дотримання інтимної гігієни. Підмиватися слід зверху і в бік анального отвору. Такі ж рекомендації актуальні для використання туалетного паперу та серветок. Не забувайте, що найчастіше цистит у жінок провокує саме кишкова паличка.

3. Після і до статевого акту бажано помочитися. А при частих рецидивах захворювання, краще до мінімуму скоротити частоту статевих контактів під час вагітності, особливо в першому її триместрі, коли більшість ефективних ліків від циститу приймати не можна.

4. Дотримання дієти. Є гостру, солону їжу не можна. Також як пити алкогольні напої.

Саме в цьому і полягає вся проблема - цистит під час вагітності лікування вимагає дуже акуратне. У перші тижні вагітності багато звичні ліки від циститу, включаючи трави, можуть надавати токсичну дію на плід, призвести до вад розвитку або навіть загибелі. У другій половині простіше, коли вже можна пити антибіотики. Один з найбільш безпечних варіантів позбутися від циститу, будучи в цікавому положенні, це інстиляція сечового міхура. Коли сечовий міхур промивається лікувальними розчинами. 1-2 процедури і від симптомів не залишається і сліду. Мінус один і досить істотний - таким чином можна лікувати гостру фазу захворювання.

Але в будь-якому випадку, грамотний лікар завжди знайде вихід із ситуації - безпечні та ефективні медикаментозні препарати. Не варто займатися самолікуванням.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua