← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

У вагітної відійшла пробка

Що робити якщо у вагітної жінки відійшла пробка

Що робити якщо у вагітної відійшла пробкаУ вагітної відійшла пробка з шийки матки - це подія заслуговує уваги гінеколога, який веде її вагітність. Справа в тому, що це симптом швидкого розродження. Поговоримо про те , як відходить пробка перед пологами, на що це схоже і які дії потрібно зробити майбутній мамі?

Пробка являє собою щільний грудочку слизу, який знаходиться у шийці матки протягом практично всієї вагітності. Призначення у цієї слизу одне - не давати мікробам і хвороботворним бактеріям проникнути в матку і вразити плодові оболонки і дитини. Слизова пробка перед пологами тоді виходить, коли починаються структурні зміни в шийці матки, тобто вона розм'якшується і починає розкриватися. У одних жінок це відбувається в 37 тижнів вагітності, а у інших в 40 тижнів. І це норма. Якщо дане явище спостерігається значно раніше - можна припустити загрозу передчасних пологів.

І все ж, що робити якщо у вагітної відійшла пробка, коли народжувати їхати? Потрібно звернути увагу, в першу чергу, на своє загальне самопочуття, а також на деякі зовнішні ознаки.

Коли малюк готується з'явитися на світ, він може значно опуститися в таз, з-за чого живіт помітно опускається. Жінку можуть мучити нудота і пронос - дуже важливо відрізнити це природний стан, супутнє у багатьох випадках розкриття шийки матки, від кишкової інфекції або отруєння.
Якщо слідом відійшли води - значить, пора їхати в пологовий будинок.

Але все ж головною ознакою початку пологової діяльності є регулярні перейми. Вони помітно відрізняються від підготовчих. При істинних сутичках у жінок зазвичай не виникає питань щодо того - пологи це вже або ще тільки підготовка. Справжні перейми набагато сильніше, болючіше і інтенсивніше.

Якщо все ж є сумніви, можна спробувати випити пігулку Але-шпи, але краще просто полежати, постаратися заснути, якщо ви в пологах, це, звичайно ж, не вийде. Багато заспокоюють підготовчі перейми за допомогою прийняття теплої ванни. Але це не найкраще рішення для жінок, у яких вже відійшла слизова пробка.

Можна спробувати засікати час між переймами. Проміжки не повинні збільшуватися, а, навпаки, зменшуватися. Їхати в пологовий будинок з переймами рідше 1 разу на 5-7 хвилин не має великого сенсу, якщо самопочуття задовільний.

У пологовий будинок треба збиратися в тому випадку, якщо з статевих шляхів з'явились кров'янисті виділення. Це норма при відходженні слизової пробки, але тільки якщо в ній самій кров'яні прожилки, а не сочилася кров з піхви. Другий стан може бути дуже небезпечним для матері і дитини, є симптомом передчасного відшарування плаценти.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua