← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

У вагітної відійшли води

Що робити, якщо відійшли води у вагітної жінки

Що робити, якщо у вагітної відійшли водиУ вагітної відійшли води, як дізнатися, що робити - це питання часто задають стурбовані майбутні мами. Зазвичай передвісником цієї події є нерегулярні перейми. Однак у кожної жінки це відбувається індивідуально. Деякі породіллі відзначають, що у них все відбулося спонтанно - під час нічного сну.

Знаючи, як відходять води у вагітних, первородящі жінки будуть психологічно готові до початку пологової діяльності. Адже дуже часто за відходження вод вони схильні прийняти звичайні «білі» - фізіологічні виділення з піхви. Це може ввести їх в панічний стан, особливо якщо «білі» активно виробляються в середині терміну, коли виживання недоношених немовлят мінімальна. Тому, щоб уникнути зайвого стресу і не їздити по дурницях в клініку, варто заздалегідь ознайомитися з тим як все відбувається.

Води являють собою прозору або жовтувату рідину. Зазвичай вони не мають специфічного запаху. Іноді води можуть бути з домішкою крові, особливо спочатку. Для того щоб їх ідентифікувати, необхідно зробити спеціальний тест, який слід заздалегідь купити в аптеці. Також можна просто підкласти гігієнічну прокладку або марлю і присісти. Якщо жінка після цього зрозуміє, що у неї дійсно відійшли навколоплідні води - їй слід відразу ж викликати машину швидкої допомоги. Не варто думати, що води виливаються за один раз. Дуже часто вони спочатку випливають дуже повільно, сочатся. Процес прискорюється після того, як доктор починає процедуру огляду розкриття шийки матки.

Закономірне питання: «Якщо у вагітної відійшли води, через скільки народжувати потрібно?» Від цього моменту може пройти від 6 до 48 годин до початку пологової діяльності. Якщо у жінки є стрептококова або яка-небудь інша гостра інфекція, або плоду загрожує небезпека (у разі ослаблення серцевої діяльності або обвиття пуповиною), їй обов'язково зроблять стимуляцію.

В європейських країнах породіллю відразу ж поміщають в спеціальну родову палату і підключають до апарату, який здійснює контроль за рухливістю плода, його серцебиттям і частотою переймів. В цей час лікарі дивляться історію хвороби майбутньої мами і якщо їх бентежить якесь захворювання, перенесене раніше, вони можуть вирішити, що робити кесарів розтин. Приводом для операції може бути навіть перенесена кілька років тому травма голови або хребта.

Чого не можна робити коли відходять води? Фахівці радять не приймати душ і не займатися сексом, щоб попередити інфікування плода. Також не варто виконувати фізично важку роботу: мити вікна, пересувати меблі. Звичайно, деякі жінки впевнені, що вони можуть побути деякий час вдома до початку переймів, контролюючи самостійно рухи плоду. Однак краще перестрахуватися і поїхати в пологовий будинок. Адже часом навіть одна година може коштувати життя новонародженого. Тому, побачивши перші ознаки відходження вод, варто морально підготувати себе до майбутніх пологів і подумки налаштуватися на зустріч з довгоочікуваним малям.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua