← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Загроза викидня на ранніх термінах

Основні причини та ознаки загрози викидня на ранніх термінах вагітності

Загроза викидня на ранніх термінахЗагроза викидня на ранніх термінах - діагноз досить поширений. Але не завжди лікарі ставлять його обґрунтовано, між тим як недовірливим майбутнім мамам це приносить велике занепокоєння. Потрібно відрізняти «загрозу» від вже почався викидня, а також знати, які можуть бути причини відшарування плодового яйця, як цього уникнути на ранніх термінах і на пізніх (так, буває і таке!). Але про все по порядку.

Ознаки загрози переривання вагітності

Даний діагноз лікар може поставити тільки на підставі виявленого тонусу матки, тоді як короткочасні і безболісні скорочення матки, особливо в останній триместр вагітності, є абсолютно нормальним явищем. Однак, якщо тонус виникає часто і триває по кілька секунд, а довше, слід обмежити до мінімуму фізичні навантаження, частіше відпочивати і обмежити статеві стосунки. Для полегшення стану та профілактики викидня у кожної майбутньої мами в аптечці повинні лежати Але-Шпа і свічки папаверин. Набагато небезпечніше, якщо з'являються кров'янисті виділення з піхви, це означає, що вже почалося відшарування плодового яйця або плаценти. При такій ситуації потрібне термінове лікування в стаціонарі і постільний режим.

Загроза викидня на пізніх термінах може виражатися не тільки напругою міометрія (визначається самої майбутньої матір'ю і лікарем при пальпації), але і підтікання навколоплідних вод - стан дуже небезпечний, що загрожує інфікуванням плода.

Причини виникнення загрози мимовільного аборту

1. Гормональні. Найчастіше викидень виникає через брак гормону прогестерону. Трохи рідше - при нестачі прогестерону і естрогену, або ж надлишку чоловічих гормонів - андрогенів, які в свою чергу призводять до нестачі естрогенів. З такої причини виникла загроза викидня на ранніх термінах лікування також вимагає гормональне. Лікарі призначають препарати, що містять прогестерон - доза підбирається в залежності від тяжкості ситуації. Якщо у жінки вже були переривання вагітності через гормонального дисбалансу, то їй ще на етапі планування виписують спеціальні гормональні препарати в профілактичних цілях і дозах.

2. Інша причина - хромосомні відхилення. З цієї причини найчастіше трапляється викидень. В даній ситуації часто не винні батьки, вони абсолютно здорові генетично. Але природа зіграла ось таку злий жарт. Допомогти в даному випадку нічим не можна.

3. Наступна дуже поширена причина - різні інфекції. Якщо говорити про «статевих», то особливо небезпечні ті, якими жінка захворює вперше будучи вагітною. Саме тому ще в період планування необхідно повністю обстежитися і повністю пролікуватися при необхідності.

4. Загроза викидня на ранніх термінах вагітності також виникає внаслідок важких фізичних навантажень, яскраво вираженого токсикозу і стресів. Причиною також може стати авіапереліт або тривала автомобільна поїздка. До слова сказати, подорожі в першому триместрі взагалі небажані.

5. І якщо загроза викидня на ранніх термінах симптоми має цілком ясні і помітні, то що стосується другого і третього триместру, то все може бути складніше. Приміром, на 20-25 тижнях можуть відбуватися викидні через «слабкість» шийки матки, а точніше - істміко-цервікальної недостатності, коли під тиском дитини, навколоплідних вод і плаценти шийка, а часто в сукупності з гормональними порушеннями, починає розм'якшуватися, зменшуватися і розкриватися. Жінка спочатку нічого не помічає, між тим як діяти потрібно швидко. Поставити діагноз може лікар при гінекологічному огляді, але точніший результат можна отримати при УЗД вагінальним датчиком. Таким чином, лікар зможе точно виміряти довжину шийки матки, і якщо вона недостатня - може зажадати невелике хірургічне втручання. А саме - шийку матки зашивають, а шви знімають тільки перед пологами. Само собою після процедури жінці рекомендується спокійний, розмірений спосіб життя без будь-яких навантажень.

Пам'ятайте, що діагноз «загроза викидня» - це не вирок. Виконуйте рекомендації свого лікаря, уважно ставтеся до свого здоров'я, і ви благополучно проходите всі 9 місяців вагітності.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua