← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Загроза викидня при вагітності

Загроза самовільного викидня при вагітності

Загроза самовільного викидня при вагітностіЗагроза викидня при вагітності - дуже поширений діагноз. Які фактори формують ризик для плоду і як уникнути мимовільного переривання вагітності?

Найчастіше в перші тижні гестації причиною загибелі ембріона стають хромосомні патології і важкі вади розвитку органів. Це може бути випадковістю (не рідкість у жінок старше 35 років), так і наслідком таких обставин.

1. Інфекційні захворювання. До них відносяться як ті, які передаються статевим шляхом, так і різні вірусні та бактеріальні захворювання інших систем і органів. Так, загроза самовільного викидня при вагітності з'являється при грипі, важких ГРЗ і ГРВІ, краснухи, зараженні герпесом і цитомегаловірусом та ін

2. Токсичні впливи. Мало хто уявляє, якої шкоди можуть принести дитині цигарки, выкуриваемые матір'ю. Шкідливі речовини потрапляють в легені жінці, потім у кровотік і до дитини... Таке ж негативний вплив має алкоголь, що вживається навіть у невеликих кількостях. Крім того, вбити дитину можуть деякі лікарські препарати, прийняті матір'ю.

3. Гормональні порушення. Найпоширеніші - недолік прогестерону. Цей гормон відповідає за розвиток вагітності. Однак точної концентрації, необхідній для розвитку плода, ніхто точно не знає. Тому всім жінкам призначається дюфастон або утрожестан при загрозі викидня, і це часто допомагає його запобігти. Дані лікарські препарати заповнюють недолік прогестерону. Але якщо навіть цього недоліку немає, гірше від їх прийому не стане.

4. Нестача фолієвої кислоти. Цей мікроелемент необхідний для правильного формування нервової системи дитини. Але на жаль, в продуктах міститься дуже мало... Саме тому жінці потрібно ще до вагітності, приблизно за 3 місяці до її настання, почати приймати цей мікроелемент у таблетках. Дозування розраховується в залежності від анамнезу жінки. Якщо в минулому у неї були викидні, розвивається вагітність, народження дитини з вадами розвитку, при епілепсії - доза повинна бути в кілька разів більшою, ніж та, яку рекомендують жінкам, які не мають таких проблем.

5. Механічні дії. Удар, грубий статевий акт, травма живота можуть спровокувати відшарування плодового яйця. Будьте обережні.

Знаючи, які загрози викидня при вагітності існують, можна спробувати їх уникнути. Залишилося зрозуміти, на які несприятливі ознаки потрібно звернути увагу на жінці, як себе вести в тій чи іншій ситуації, що робити при загрозі викидня, одним словом?

Ознак всього 2: не проходить біль і кровотеча. Якщо почав нити живіт - це привід відвідати лікаря. Щоб зняти хворобливі відчуття в домашніх умовах, потрібно мати у своїй аптечці Но-шпу (або її аналог) і ректальні свічки Папаверин гідрохлорид. Природно, потрібно скасувати на час статеві відносини і фізичні навантаження. Особливо небезпечним є кровотеча. Причому не тільки сильне, але й убоге. Це може бути симптомом завмерлої вагітності. Прогноз при кров'янистих виділеннях завжди гірше.

В Росії, якщо у жінки встановлена вагітність загроза викидня на ранніх термінах - її кладуть в стаціонар і намагаються зберегти дитину, якщо вона того бажає. У Європі та Америці лікарі діють інакше: до 12 тижнів не проводять ніякої терапії, яка може послужити пролонгуванню вагітності, так як в більшості випадків організм відкидає нежиттєздатний плід. Але і у випадку завмерлої вагітності вони не поспішають робити кюретаж матки, чекають поки відбудеться мимовільний викидень.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua