← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Загроза викидня

Що робити при загрозі викидня

Загроза викидняЗагроза викидня - діагноз, яким найчастіше лікарі «лякають» майбутніх мам. І все ж, варто хвилюватися і у всьому себе обмежувати чи ні? Адже не секрет, що лікарі люблять перестраховуватися...

На жаль, чи на щастя, але наші медики дійсно часто перестраховуються. У різних жіночих блогах і на формах в Інтернеті можна прочитати історії жінок, незгодних з постановкою діагнозу «загрозливий аборт». Часто його ставлять навіть у тих випадках, коли у жінки виділилося із статевих шляхів пара крапельок крові в результаті гінекологічного огляду або з причини ерозії шийки матки, кровотечі немає, болю теж. Але само собою жінка звернулася до лікаря, який її направив на УЗД і навіть при його благополучному результаті - в стаціонар.

У лікарні ж усім з гінекологічного відділення, у кого загроза викидня на ранніх термінах, вводять внутрішньовенно та внутрішньом'язово препарати з приблизно однаковий схемою. Препарати ці, звичайно, не у всіх випадках потрібні, але й великої шкоди від них не буде, як думають багато вагітні. Наприклад, Но-шпа - це препарат-спазмолітик, що допомагає швидко зняти тонус матки, який також у багатьох випадках провокує відшарування плодового яйця або плаценти. Приблизно з тією ж метою можуть зробити укол або поставити крапельницю з «магнезії» (магнезії сульфатом) або прописати ректальні свічки Папаверин. Препарати, що містять прогестерон, також шкоди не принесуть. Прогестерон - це гормон, який необхідний для нормального розвитку ембріона, при його нестачі як раз-таки і виникає загроза викидня, симптоми якої - кров'янисті виділення з статевих шляхів, біль внизу живота, тонус матки, іноді - підвищення температури (якщо почався запальний процес). І обов'язково всім призначають валер'янку. Ось від неї точно шкоди не буде, якщо пити її в допустимих дозах. Пам'ятайте, що ви можете відмовитися від госпіталізації - це ваше право. Але ми б не радили це робити без консультації з іншим спеціалістом.

Крім того, при будь-яких, навіть зовсім незначних ознаках неблагополуччя слід зробити самостійно якісь профілактичні заходи. Наприклад, обмежити свою фізичну активність, якщо вона неприпустимо висока для вагітної. Якщо ви продовжуєте вести активне статеве життя, то слід також обмежити статеві контакти - при статевому акті виникає тонус матки, який в вашому положенні небажаний. Постільний режим в тому випадку, якщо немає кров'янистих виділень з піхви і болів, необов'язковий, але відпочивати все ж варто більше. Майбутнім мамам корисно лежати зі злегка піднятими ногами, можна покласти їх на подушку.

І все ж, якщо загроза викидня, що робити, лягати в стаціонар або лікуватися вдома? Звичайно, медики однозначно скажуть, що потрібно лягати в лікарню. Однак, загроза загрозу ворожнечу. При виділення крові з статевих органів потрібно однозначно лягти в лікарню. Якщо ж плід розвивається нормально, просто іноді з'являється тонус, а всі переповнені лікарні, то, звичайно, краще відлежатися вдома під контролем лікаря. Якщо ваші домашні не вміють робити уколи або крапельниці, які вам прописали, то це теж не біда - можна найняти за невелику плату медсестру, яка буде виконувати ці медичні процедури або домовитися про перебування на денному стаціонарі (будете приходити до обіду на процедури, здавати аналізи, потім йти додому). Та й рідко коли «легка» загроза викидня лікування вимагає медикаментозне.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua