← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Помірне багатоводдя при вагітності

Помірне багатоводдя у вагітних

Небезпечно помірне багатоводдя під час вагітностіПомірне багатоводдя при вагітності - так воно небезпечне, як кажуть деякі лікарі? Кожна майбутня мама піклується про здоров'я своєї дитини. Тому часто, почувши на прийомі в жіночій консультації або при проходженні УЗД даний діагноз, хвилюються, не знаючи, що насправді він собою являє. Спробуємо розібратися, що в собі таїть помірне багатоводдя у вагітних і як правильно його потрібно лікувати (і чи варто?).

Многоводием в медичній практиці називають патологічне підвищення об'єму навколоплідних вод, яке зазвичай виникає поступово і іноді навіть не викликає гостро тривожних симптомів. Тому такий діагноз ставиться найчастіше на плановому прийнятті, коли гінеколог після огляду матки і вимірювання окружності живота може припустити збільшений вміст в плодовому міхурі амніотичної рідини. Нерідко багатоводдя на 32, 33 тижні вагітності вже діагностується. Тоді жінку зазвичай направляють на УЗД, допплерометрию і кардиотокографию для додаткового обстеження. Коли обсяг амніотичної рідини більше 1500 мл, і у пацієнтки спостерігаються такі симптоми як набряки і болі в животі і попереку, можна говорити про помірне багатоводдя.

Медиками складена певна група ризику з виникнення багатоводдя. У неї включені жінки, які перенесли різного роду інфекційні захворювання під час вагітності, які страждають хворобами серцево-судинної системи, з підвищеним цукром у крові, нирковою недостатністю. У тому випадку, коли резус-фактор дитини і матері протилежні або очікується народження близнюків також високий ризик патології. Все це потенційні причини помірного багатоводдя при вагітності виникає.

Якщо у жінки діагностують невыраженное багатоводдя, у термінових медичних заходах немає необхідності. Однак жінку може мучити токсикоз, що в свою чергу може призвести до загального зневоднення організму. Додатково до цього пологи, швидше за все, почнуться раніше терміну з рясного вилиття амніотичної рідини. Небезпечно помірне багатоводдя під час вагітності лікарі прогнозують кожній жінці окремо. Багато залежить від причин даної патології.

Для несформованого плоду наслідки від захворювання виявляються куди серйозніше. Часто дитина страждає від гіпоксії, порушення обміну речовин, може спостерігатися уповільнення його зростання і розвитку. У разі діагностики тяжкого стану плода або дуже високих ризиків для його здоров'я, найкраще лікування помірного багатоводдя при вагітності - це екстрене розродження шляхом операції кесарів розтин.

Жінці після проведеного обстеження в першу чергу призначають препарати, що впливають на причину виникнення багатоводдя. Нерідко в якості доповнення призначають сечогінні та загальнозміцнюючі засоби. Рекомендують безсольову дієту і рясне пиття.

Після основного медикаментозного лікування для відновлення матково-плацентарного кровотоку можуть бути призначені додаткові лікарські препарати. Але доказова медицина до таких рекомендацій ставиться досить скептично.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua