← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Вправи Кегеля для вагітних

Вправи Кегеля під час вагітності і після пологів

Вправи Кегеля під час вагітності і після пологівВправи Кегеля для вагітних - це один із способів зберегти своє жіноче здоров'я, а саме - зберегти в хорошому стані м'язи тазового дна, які відчувають величезні навантаження під час виношування дитини. Вправи названі ім'ям лікаря, їх розробив. Арнольд Кегель - це американський гінеколог, який проживав в минулому столітті. Так от, цей лікар помітив на основі спостережень за своїми пацієнтками, що неспроможність тазових м'язів - це основний момент, що визначає появу таких неприємних явищ як опущення матки, і внаслідок цього - хворобливі статеві стосунки, часті інфекційні процеси сечостатевої системи, нетримання сечі або навпаки утруднене сечовипускання і т. д. Він навіть винайшов спеціальний прилад, за допомогою якого визначав наскільки розвинені м'язи (дивився ступінь стиснення піхвового сфінктера). Якщо вона була недостатньою, - радив пацієнткам виконувати наступні вправи.

1. Протягом 10 секунд виконувати ритмічні напруги і розслаблення м'язів промежини. Потім перерва 15-20 секунд і знову. Необхідно виконати 4 підходи.

2. Протягом 5 секунд стиснення і розслаблення, перерва 5 секунд і знову. 8-10 підходів.

3. Стиснути м'язи на 20 секунд, потім розслабити і через 20-30 секунд знову повторити.

Звичайно, не всі будуть виконувати регулярно і з задоволенням вправи Кегеля при вагітності, при читанні їх опису вони здаються такими легкими, але на ділі досить стомлюючі. Можна зробити навантаження трохи менше, але проводити хоча б мінімальні тренування здорової майбутній мамі все ж варто. Хоча, набагато важливіше робити вправи Кегеля після пологів. Можна починати їх виконувати вже через 30-40 днів після народження малюка. Особливо корисною буде зарядка жінкам старше 30 років, які вже народили не першу дитину, а також тим, які пережили епізіотомію і (або) розриви піхви і шийки матки, так як це основний фактор ризику в плані майбутньої неспроможність м'язів тазового дна і всіх випливають з цього проблем.

До речі, можна трохи модернізувати вправи Кегеля (Кегля), використовуючи при їх виконанні такі інтимні атрибути, як нефритові яйця або вагінальні кульки. Подібні заняття вже називаються вумбилдингом. Нефритове яйце необхідно помістити в піхву і спробувати його там утримати в стані стоячи, потім при русі. Після декількох тренувань можна спробувати навпаки виштовхувати яйце в положенні лежачи. Вагінальні ж кульки необхідно пробувати не тільки утримати в піхву шляхом напруження м'язів промежини, але й зближати їх, стукати один про одного - а це справжня майстерність. Такого плану вправи Кегеля для зміцнення м'язів тазового дна сприяють ще і розвитку інтимних м'язів, за рахунок чого сексуальне життя засяє новими фарбами.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua