← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Утрожестан при плануванні вагітності

Прийом утрожестана при плануванні вагітності

Прийом утрожестана при плануванні вагітностіУтрожестан при плануванні вагітності рекомендується до застосування у разі недостатності лютеинизирующей фази циклу (другої фази менструального циклу), яка виражається в недостатньої вироблення прогестерону, що робить неможливим розвиток вагітності.

Щоб розібратися в тому, навіщо потрібен прийом утрожестана при плануванні вагітності, коли має сенс починати і яким чином можна зрозуміти, що щось не в порядку, згадаймо як протікає менструальний цикл. Перша фаза - фолікулярна. Розпочинається з першого дня менструального кровотечі. Протягом цього періоду часу циклом керують естрогени. В яєчнику дозріває домінантний фолікул. Друга фаза циклу починається з овуляції. З моменту утворення жовтого тіла в яєчнику (на місці фолікула), воно починає виробляти вже інші гормони естрадіол, андрогени і прогестерон. Це сприяє збереженню та розвитку вагітності. Але нерідкі ситуації, коли прогестерону не вистачає. В таких випадках, за бажання жінки стати матір'ю і в цілях профілактики викидня, призначається утрожестан або дюфастон при плануванні вагітності. Принципова різниця між цими 2 препаратами в тому, що утрожестан являє собою натуральний прогестерон, а дюфастон - синтезований.

Якщо прогестерону виробляється мало, лікар ставить діагноз - недостатність другої фази циклу. Це можна визначити як лабораторним шляхом за допомогою аналізу крові, так і при спостереженні за графіком базальної температури, і при відстеженні овуляції.

Можна констатувати факт нестачі прогестерону, якщо друга фаза циклу триває менше 10-12 днів. На відміну від першої фази циклу, тривалість цієї фази повинна бути визначеною. Тоді як перша фаза циклу може тривати і 12 днів, і 20 днів. Залишилося зрозуміти, як дізнатися тривалість другої фази циклу. Для цього можна вимірювати в домашніх умовах базальну температуру. Але важливо дотримуватися всі рекомендації по її вимірювання, щоб отримати результат, яким можна довіряти.

Отже, друга фаза циклу починається після овуляції, яка характеризується на графіку базальної температури стрибком до 37 і вище градусів. Вся друга фаза циклу повинна протікати з підвищеною температурою (якщо була овуляція). І рахуємо дні до початку менструальної кровотечі. Повторимося, що ці дані можна вважати достовірними тільки в тому випадку, якщо зафіксована овуляція, так як виробляє прогестерон жовте тіло, яке формується тільки після овуляції.

Звичайно, базальна температура - не кращий вибір в плані визначення овуляції. Багатьом жінкам більш зручно користуватися спеціальними тестами, або кілька разів за місяць відвідати кабінет УЗД-діагностики для проведення фолликулометрии.

Якщо недостатність жовтого тіла підтверджена, ви повинні мати уявлення про те як приймати утрожестан при плануванні вагітності, щоб не допустити помилок і ще більше не відстрочити своє материнство. Єдиних рекомендацій щодо прийому даного препарату немає, що стосується саме термінів початку і закінчення лікування. Важливо знати, що утрожестан свічки при плануванні вагітності використовуються тільки після овуляції. А вона настає у жінок в різні дні циклу, у когось раніше, у когось пізніше. Крім того, цілком можливо, що утрожестан при вагітності доведеться продовжити приймати. Така ймовірність існує при високому ризику самовільного викидня.

Звичайно, дане ліки не панацея від безпліддя. Адже існує дуже багато видів. Зовсім не факт, що навіть у тому випадку, якщо лікар точно знає препарату утрожестан при плануванні вагітності дозування яка і правильно вираховує дні циклу для початку його прийом у його пацієнток, зачаття відбудеться, і ембріон буде розвиватися. Так як дана патологія може бути не єдиною причиною відсутності дітей і ускладнюватися, наприклад, спайковим процесом в маткових трубах. Тому утрожестан при плануванні вагітності відгуки має не тільки хороші, але й погані. Перед початком лікування важливо пройти комплексне обстеження обом партнерам.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua